Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyatámadás esetén orvos?

Kutyatámadás esetén orvos?

Figyelt kérdés
Röviden: megyek az utcán a kistestű kutyámmal, neadjisten' ránk támad egy nagy testű kutya. Az enyémet nem tudom rövid időn belül orvoshoz vinni, kit tudok hívni, aki (viszonylag) gyorsan kiér? SZEGEDről lenne szó.

2014. nov. 7. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
senkit.. ilyen esetben örülj, ha te túléled... de eleve mi a frászért parázol ilyen képtelen dolgokon? ennyi erővel kit hívsz, ha elüti a kutyát egy trolibusz, vagy ráesik egy meteor
2014. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Bárhol laksz célszerű saját orvost beszereni, vagyis akihez viszed állandóan és alkalmoadtán felhívhatod. Oltás, chip stb amúgy is kell.
2014. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Hogy érted, hogy nem tudod orvoshoz vinni? Szegeden nincsenek állatorvosok? Nincs tömegközlekedés? Nincs telefonod?


Sok orvos házhoz kimegy, de ott nem fogja tudni sem teljeskörűen megvizsgálni, sem ellátni a kutyát. Olyan pedig, aki mentő-szerűen szirénázva kirohan a tett helyszínére és beszállítja a kutyát az orvoshoz, nincs. Az a gazdi feladata.

2014. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Pesten már vettem igénybe állatmentőt aki beszállította a kutyámat korházba. De volt olyan esetem is amikor rendes taxit vettem igénybe. Szegeden nem tudom hogy van e ilyen.....


Valaki írta hogy mi van ha elüti egy autó. A kérdésem: mit keres egy kutya közterületen szabadon az autó úton?

Tudni illik, komoly pénzbírság jár érte!

2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már történt ilyen, de akkor szerencsére ő megúszta egy karcolás nélkül. Van jó pár felelőtlen gazda a környékünkön, aki póráz nélkül viszi le a kutyáját.
2014. dec. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!