Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fáznak a nyulak télen kint?

Demintdani kérdése:

Fáznak a nyulak télen kint?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha levan a ketrecük szigetelve akkor nem
2014. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész évben kint laknak akkor nincsen baj, mert hozzászoknak, téli szőrmét növeszt időben. Olyan helyre érdemes a ketrecet tenni ahol nem éri a szél telibe. 3 oldalról zárt legyen, én még az ajtaját is vagy ahol nagyon huzatos lehet érdemes befedni, éppen levegőt kapjanak. Én szalmát is rakok alájuk, hadd melegítse őket. Most fialt le egy anya kíváncsi vagyok mennyi marad meg belőle. Emiatt is szalmázok be rendesen alájuk. Vizüket cserélni, ha befagy kitörni a jeget belőle, a szénát mindig szárazon tartani neki, el ne ázzon, átvészelik a telet így.
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kívülről ráakasztható elletőládát használtam, így egész évben gond nélkül szaporodtak. Három oldalról védve volt a ketrec, csak a déli oldal volt szabadon. Ha van rá módod, érdemes egy diófa alá telepíteni, mert az nyáron a szúnyogok nagy részét is távol tartja amellett, hogy árnyékol.
2014. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen
2014. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyémet megprobaltam kiolvasztank de tul keso volt:(
2014. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!