Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen szakra érdemes jelentke...

MaCherry kérdése:

Milyen szakra érdemes jelentkezni, ha állatkerti gondozó szeretnék lenni? De ha ez nem jön össze akkor is kapjak állást vmelyik állatokkal kapcsolatos területen.

Figyelt kérdés
Az OKJ-s fizetős tanfolyamokban nem bízom, így vmilyen iskolarendszerű képzésre gondoltam, de nem tudom melyik az a szak, amivel akkor is el tudok helyezkedni, ha nem sikerül az állatkertben. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. febr. 1. 16:21
 1/3 Neytiri088 ***** válasza:
Menj valami lovas, vagy tenyésztő szakközépbe, így több az esélyed, hogyha az OKJ-ra is mész utána. Külön iskola nincs, én is utánanéztem, mert magam is állatkertben szeretnék dolgozni.
2015. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb gondozó állattenyésztési főiskolai vagy egyetemi szakot végzett.
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most láttam egy állatvédelmis állást, ott a jelentkezés feltétele biológia vagy környezetvédelmi technológus végzettség. Sztem a biológiával többre mennék, csak az a gáz, hogy 2009ben érettségiztem és a választható tárgyam nem a biosz volt, meg a négy év alatt is alig tanultunk biológiát. Gondolom így nem sok esélyem van h felvegyenek erre a szakra...
2015. febr. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!