Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális gondozó és ápoló...

Szociális gondozó és ápoló képzést érdemes lenne elvégezzem? 19f

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok, állásokat, ha nézem mindenhova nőket keresnek.

2015. jan. 22. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ-t? Azt semmiképp.
2015. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért ne végezze el?
2015. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ezek az állások többnyire elég gázak, mert főleg az állam igényli őket, ott meg a középszintű bértábla alapján 68 ezer kezdő és sokéves tapasztalattal sem lehet sokat keresni, és tudjuk azért, hogy állami pénzének nincs gazdája, itt ott eltünedezik, túlfizetődik ez az. Vannak munkakörülmények. Ha már ilyen nemes dologra adja a fejét, főleg 19 évesen még simán belefér egy orvosi is. Amellett is lehet segédápoló, vagy mentőápoló (ahhoz csak érettségi kell). Legalábbis én javaslom. Az sem igaz, hogy nehéz, ha egyszer elkezdesz tanulni hamar belejössz, jövő májusra már írhatsz két nagyon jó emeletet, ha most elkezded.

orvosi analitika meg diplomás ápoló már inkább, csak azoknak ajánlott szerintem akik 38-45 évesek (tehát nyugdíjasok, mire szakorvosok) és szakmai előrelépésre vágynak, és eddig középfokos papírral dolgoztak.

2015. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!