Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szeretitek a pókokat? Miért?...

Szannamima kérdése:

Szeretitek a pókokat? Miért? Ha szeretitek azért, mert szerencsét hoznak a (babona) szerint?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Utálom őket, taszítanak.
2015. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utálom a pókokat, nem félelmetesek vagy ilyesmi, csak zavar hogy mindenhol mászkálnak, tele van minden pókhálóval miattuk, zavar hogy bármikor ott lóghat a fejem fölött és rám mászhat és észre sem veszem...
2015. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

szeretni nem szeretem őket, de sosem értettem, hogy miért kell tőlük félni.

a természet csodái ők is, és még hasznosak is :) vannak közöttük kifejezetten szép, mutatós jószágok is, szívesen elnézegetem őket. :) amelyik az ágyam fölött lakik a sarokban, azt el is neveztem Károlynak :D

20L

2015. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs velük... Azt nem szeretem, mikor pókhálót szőnek, de ha tehetem, nem bántom őket, összeszedem és kirakom az udvarra. Mért bántsam? Amit utálok, az a szúnyog, ő megeszi... Az ellenségem ellensége pedig a barátom :)
2015. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem mért nem szeretik a pókokat.Mindenki az osztályomból azt mondja: ők a nemszeretem állatok.
2015. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3-as, de cuki vagy!!! :-) Károly... :D
2015. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!