Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állattal való közösülés...

Az állattal való közösülés jogilag állatkínzásnak minősül?

Figyelt kérdés
És az egyéb szexuális tevékenység? Én eddig úgy tudtam, hogy igen, de most rá kellett jönnöm, hogy a Btk. ilyet nem tartalmaz. Vagy a bírói gyakorlat tekinti állatkínzásnak, annak ellenére, hogy nincs külön megnevezve a Btk-ban?

2015. ápr. 29. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos egyáltalán nem veszi komolyan a törvény.

Dániában rendszeresen szexelnek állattal, németországban állatbordélyt akarnak nyitni.

Magyarországon a kínhalállal végződő állatkínzást sem veszik komolyan, az ilyesmit pláne

2015. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Úristen; valami baj van? Persze,hogy állatkínzás. És még elmebaj is, annak,aki csinálja. Attól függetlenül, hogy nincs a Btk-ban.

Egyébként, biztos, hogy nincs?

2015. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem találtam...
2015. máj. 18. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az állatvédelmi törvényben keresd.
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Az RTL klubon egy hapsit rajtakaptak a szuka kutyájával, és a rendőrség úgy érte tetten mikor ki lett hívva, megbüntették fajtalankodásért. Szóval ha pont tettenérnek, ahogy épp szexelsz a házikedvenceddel akkor ha tetten érnek büntet a rendőrség fajtalankodásért. No meg ezt az állatvédelmi törvényben is nézd meg, és a fajtalankodást is, hogy benne van e a btk-ban az állatokkal létesített közösülés. Amúgy ez annyira antiszociális dolog, hogy akinek egy ilyen megfordul az agyában, hogy meghágná az állatát, az beteg ember! Hallottam olyanról is, hogy a faszi a tyúkot húzta magára és elpusztul szerencsétlen jószág... Ez már kínzás.
2016. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Jogilag ez fajtalankodásnak minősül, de ha az állat belepusztul, akkor már állatkínzás is. Ha egy baromfit húznál magadra, és belepusztul, akkor te ölted meg, állatkínzás. Amennyiben pl. egy lovat húzol magadra, és mivel nem szakad bele, mint pl. egy tyúk, az fajtalankodás, és kőkemény elmebaj. Az ilyen ferdehajlamú "embereket", emberi szörnyetegeket, akik állatokkal szexelnek, és terjesztik a betegségeket, ki kéne iktatni a társadalomból. Ez legalább olyan gusztustalan, irtózatos mit a pedofília. Ezt például a HIVATALOSAN ZOOFÍLIÁNAK NEVEZIK!
2016. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
És mi a helyzet a nő+kan kutya felállásról? Erről nem esett szó. Ott a kutya nem szenved annyira, szerintem..
2021. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!