Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol lehet macska mentát venni...

Rozsnyai Márk kérdése:

Hol lehet macska mentát venni és mit okoz a macskának?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szárítottan bárhol ,pl fressnapf, tesco ami általános, sprayben is van, van amelyik cica érzékeny rá ,valamelyiket hidegen hagyja.

Én új bútorok,játékok vásárlásánál szoktam befújni őket,nagyon rácuppan :)

2015. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kidobtam rá majd 700 Ft-ot, mert egyáltalán nem hozta lázba a macskáimat.
2015. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanított macskákból ritkábban hoz ki bármit is, nálunk semmit sem csinált a macska, pedig én is játékba vettem neki, de kb ugyan annyira nem érdekli mint a többi...


Szomszédom cicája (nem ivartalanított kandúr), viszont teljesen megőrül tőle, össze-vissza rohangál, hempereg benne, egyszóval izgalmi állapotba hozza :)

2015. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megeszi a macskákát
2015. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám olyan volt tőle, mint egy drogos. Nem lehetetett elzárni tőle, mindent felforgatott, felugrált. Mikor megtalálta, el se lehetett vinni onnan, ott fetrengett meg hempergett, úgy csinált, mint egy drogos. Ott szaglászta egyfolytában és ki volt terülve tőle.
2015. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!