Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A Miss Sporty márka végez...

A Miss Sporty márka végez állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor tudna valaki ajánlani olyan márkát, ami nem túl drága és Magyarországon is lehet kapni boltokban, nem rendelni kell?
2015. jún. 7. 19:39
 1/4 Szaszi97 válasza:
100%

Beütöttem googleba. Hivatalos oldalon az áll, hogy nem tesztelik állatokon.

[link]

2015. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont úgy tűnik, mégis tiltólistás lesz... A Coty céghez tartozik, ami végez állatkísérletet.
2015. jún. 7. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

"Coty Inc. is a leader in the global beauty industry and one of the world’s largest fragrance companies.


We have developed a portfolio of notable brands and offer innovative products of outstanding quality


for which we are committed to maintaining the highest possible standards of consumer safety.


Coty voluntarily ceased testing finished cosmetic products on animals in 1991, long before the official


European ban on such testing in 2004. Coty has been actively involved for many years in the research


and development of alternatives to animal testing."

Legelső paragrafus, mi a kérdés?

2015. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó: azért ugye nem olyan nehéz felfognod, hogy nem mindenki tud angolul?...


Különben itt a kulcs, amit remélem szintén nem olyan nehéz megérteni: Coty voluntarily ceased testing finished cosmetic products on animals in 1991, long before the official. Ez azt jelenti, hogy a cég nem kísérletez kész termékekkel állatokon '91 óta. Ühüm, persze, csak éppen az összetevőket, 'ingredients'-t azt igen. Persze nem Európában, hanem kiadja cégeknek a többi olyan kontinensen, ahol lehet.


Én a Faith in Nature-t használom, de nekik nem tudom, van-e sminktermékük, mivel azt nem használok:/ A drogériában sajnos elég valószínűleg csak mesterséges, állatokon tesztelt termékeket fogsz kapni. Én a natúrkozmetikumok között keresgélnék, azok viszont nehezebben fellelhetőek és drágábbak. De legalább nem járulsz hozzá ártatlan állatok szenvedéséhez.

2015. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!