Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi játszódik le annak az...

Mi játszódik le annak az embernek a lelkében aki állatokat üt/kínoz?

Figyelt kérdés

Mi játszódik le egy emberben ha 9x lő bele egy állatba, vagy vascsővel úgy fejbeveri, hogy fél szemére vak lesz és szerencsétlen feje kettéválik? És mindenzt túlélik, de olyan kis szeretnivalóak, meg minden. Miéert? Egy állat nem tehet semmiről,ártatlan, mint egy gyermek.

Mikor látom, hallom a híradóban, legszívesebben az ilyen embert addig ütném amíg mozog, széjjeltépném, de olyan indulatok jönnek ki belőlem, hogy lehet, ha az illető ott lenne simán végigcsinálnám rajta azt, mint amit Ő azon a szerencsétlen jószágon! ...

Vagy csak én vagyok ilyen érzelgős?



2015. jún. 20. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Inkább az agyában mi játszódik le, mert a lelkül elcsökevényesedett rom.


És ha te is ezt tennéd, te sem vagy különb.

2015. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmi, mert az ilyen "embereknek" nincs lelkük.
2015. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
2. vagyok, bár én magam nem tudnék semmi ilyesmit tenni egy emberrel, de igaza van a kérdezõnek, az ilyen "emberek" nem érdemelnek mást.
2015. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Pihent agyú mind.

Fogyatékos agybeteg világban élünk.

Már nem csak állatokkal csinálják ezeket hanem a saját családtagjaikkal :(

2015. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Általában bántalmazott, pszichésen sérült, beteg lelkű emberek ők, akik egész életükben alávetettséget/megalázottságot éltek meg valamilyen területen. A kegyetlenség, amit a náluk gyengébb felé mutatnak (mert csak őfeléjük mernek), a kompenzáció az őket ért sérelmekért. Nem a kutya a lényeg, vagy a macska, nem kell, hogy az az állat tegyen valamit ( pl megharapja). A lényeg a bántalmazás, az erőszak, a hatalom, amit felette gyakorolhat.

Ez a tudományos megközelítése, ha ez érdekelt.

2015. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
93%
#5 ez azért nem teljesen igaz, a legtöbb lelki beteg majdnem jobban szereti az állatokat mint az embereket, eszükbe se jutna állatot bántani vagy ilyesmi, ezek az emberek egyszerűen csak zakkantak, szellemileg visszamaradott agresszívak akiket bekéne zárni. Ha én látnék ilyen állatkínzást gondolkodás nélkül feljelenteném.
2015. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
A szememben ezek nem emberek, de nem is állatok. Beteg, torz lelkivilágú lények, akiket irtani kellene. Bocs.
2015. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Úgy látom, szeretitek a ténykeet lepontozni! nekem is mocskolnom kellett volna, hogy ez ne történjen meg, ugye?


Kedves #6-os, SEHOL nem állítottam, hogy az összes pszichésen sérült ember állatokat kínoz.


Ennyi értelme van itt bármit írni, félreértitek, kiforgatjátok, aztán lepontozzátok a pitsába.


Ezt se felejtsétek el mínuszolni ám!

2015. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Általános iskolában mindenki kiutált és csúfolt, mert egy csaj nem bírt és elkezdte én meg hagytam magam. Nagyon megviselt lelkileg még a mai napig megvan a hatása annak, hogy úgy elnyomtak és megaláztak ráadásul apukám sem akar velem semmilyen kapcsolatot kialakítani pedig próbáltam, mamám folyamatosan a testsúlyommal piszkált pedig egyáltalán nem voltam még csak duci se soha csak a csípőm szélesebb mamám pedig mindig is túlsúlyos volt és ez miatt valakin csapódnia kellett a dolgoknak. Mindig is nagyon érzékeny típus voltam és ha azért nem is ugrom,mert engem bántanak ha azt látom,hogy más valakit azért rettentően ugrok és védek.Van egy menhelyi kutyám is és önkénteskedni is szoktam meg adományt gyűjteni.SOHA de soha nem bírék bántani egy kisállatot és a szívem szakad meg minden egyes nap, mikor ráeszmélek, hogy másnak mennyivel rosszabb, mindig van, aki szenved és mennyi olyan ember, aki csak magával foglalkozva mindenkin átgázol és semmi sem szent neki. Szóval egyrészt igazad van, mert egy lelki beteg lehet képes ilyenre viszont épp ugyanilyen személy lehet az is, aki a vállán cipelné mindenki gondját.Tudom, hogy én sem vagyok egészséges ilyen szempontból és próbáltam is kicsit kiölni ezt a fokú érzékenységet de nem tudtam. Nem bántanék én senkit a múltam miatt pedig nem kicsit vagyok sérült én is.
2015. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9-es:

Mindenkit más irányba visz, ha ilyen háttérből jön. Van, aki építkezik belőle, és jóra fordítja, de van, aki erre képtelen, és rossz módon éli át a szenvedését. Te az előbbi vagy. Erőt és kitartást kívánok.

2015. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!