Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak szerintetek kegyetlenek...

Csak szerintetek kegyetlenek a vadászok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 20:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nem, kivéve az orvvadászokat
2015. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem, magamat sem tartom annak.
2015. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
A vadászok nem esztelenül gyilkolásznak, hanem pont hogy egyensúlyban tartják az erdő élővilágát. Ha valamelyik állat túlszaporodik, azokat levadásszák, de télen ők etetik a szarvasokat, őzeket.
2015. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem a vadászok kegyetlenek, hanem az emberek puhultak el. Itt vadász alatt az igazi vadászokra gondolok, nem a bebaszva lövöldöző idiótákra és orvvadászokra, csak ugye mostanság divat lett összemosni őket.
2015. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Miért gondolod őket kegyetlennek? Mert lelőnek egy állatot?

Magadat is kegyetlennek tartod, mert megeszed a vadhúst?

2015. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván aki ilyen és ehhez hasonló kérdéseket feltesz, nem tudja, miről is szól a vadászat.
2015. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Én, aki szinte még egy legyet is sajnál leütni, a vadászokat olyan gyilkosoknak tartom, akik szórakozásból ölnek.
2015. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Én igazából csak nem értem a dolgot.

Az erdészek feladata a vadállomány gondozása, és a szaporulat "rendben tartása". Ha túlszarporodnak, akkor kell kilőnie.

Ez még rendben van, de nem értem, mikor valaki súlyos milliókat fizet, hogy egíy vadásztársaságba belépjen, és ott lövöldözzön, mint hobbi vadász.

Szerintem az egész egy pö_cs mutogatás kb. Semmi értelme, és kell hozzá egy lelkiállapot szerintem, hogy valaki azt élvezze, elvette egy állat életét.

Csak ezért szaporítják őket, hogy utána megölhessék.

Hol van ebben a fairplay?

Aki ettől érzi magát férfinek, azt kicsapnám a vadonba egy íjjal, hogy na most legyen kemény, hajrá.

2015. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Amíg a legtöbben azt sem tudják, hogy mit csinál egy erdész vagy hivatásos vadász, addig kár háborogni és gyilkosozni.
2015. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

"Az erdészek feladata a vadállomány gondozása, és a szaporulat "rendben tartása". Ha túlszarporodnak, akkor kell kilőnie.

Ez még rendben van, de nem értem, mikor valaki súlyos milliókat fizet, hogy egíy vadásztársaságba belépjen, és ott lövöldözzön, mint hobbi vadász. "


Nem az erdészek feladata a vadállomány gondozása, hanem a vadőröké. Az erdészek nagy többsége lesz*rja a vadat és annak örülne ha egyáltalán nem is lenne Bambi az erdőben, mert csak felzabálja az értékes facsemetéket.

A másik milliós, p*csmutogatós részhez meg csak annyit kérdeznék, hogy szerinted akkor mégis miből kéne egy vadásztársaságnak fenntartania magát, hogyha nem lennének millákat kifizető kistökű hobbivadászok?? Mert az állambácsi nem ad nekik pénzt, és hidd el kiadásaik vannak bőven. A vadásztársaság is mint minden gazdálkodás abból kénytelen élni, hogy megtermeli a javat (évekig eteti a milliót érő szarvasokat) amit utána értékesít.

2015. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!