Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Legális otthon kengurut...

Legális otthon kengurut és/vagy antilopot tartani?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, én pont nem értem, hogyan tarthat egy ismerősöm ismerőse ilyen állatokat otthon. Állítólag papírja is van a tartásról.
2015. nov. 14. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne!

Az én ismerősöm gyapjas mammutot tart!

2015. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Vadállatok, ezért illegális a tartásuk.
2015. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá engedélye, akkor tarthat.
2015. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 macdln ***** válasza:

Ja, hogyne lehetne! Nekem 4 tigrisem van. :D

Csak minibe. Szeretem a cicákat :)

Nem hinném, hogy Mo-n legális lenne a vadállattartás...

bár nekem nem kellett engedély a tigrisekhez...

Eddig még nem akartak soha megenni, meg semmi hasonló, jól meg vannak nevelve. Ráadásul szobatiszták is ! :)

2015. nov. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú..ahelyett,hogy a vadonban élnének...beteges..utálom az ilyen embereket. Nem gondolnak bele a következményekbe. Szánalmas,hogy a vadonélő állatokkal is ugy bánnak,mintha házikedvencek lennének. Ha nem lenne igény az ilyenre,nem lenne orvvadászat se.
2015. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már láttam otthon tartott kengurut, nem tudom a fajtáját, elég mini változat volt, kicsit elbeszélgettünk róla, ahhoz a fajtához nem kellett engedély, simán meg tudták vásárolni (gondolom külföldön) és itthon teljesen legálisan tartják.
2015. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!