Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem szeretném elaltattattni a...

Nem szeretném elaltattattni a kutyámat átsegíthetem magam?

Figyelt kérdés

Nem akarom elvinni állatorvoshoz.

De már szenved a véncsont.


Van rá mód, hogy átsegítsem a túlvilágra annélkül hogy állatkínzásért fel lehessen jelenteni?



2016. jún. 5. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem,nincs rá mód.Ha szenved,igenis vidd el az állatorvoshoz! Nem vagy normális,hogy ilyenek jutnak eszedbe...
2016. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Már miért ne lenne normális?

Szerintem kedves tőle..., de sajnos igaza van az előttem szólónak, el kell vinni elaltatni, ha nagy kínjai vannak :(

2016. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
92%
Átsegíteni? Ezt mégis hogyan gondoltad? Felvágod az ereit vagy szivem szúrod? Gondolkozz már, h miket írsz... Ha igazán szereted akkor elviszed állatorvoshoz, és az szakszerűen elaltatja FÁJDALOMMENTESEN! Teljesen érthető ha szenved az állat akkor át kell segíteni. Sajnos a mi kutyánkat is át kellett segíteni a vesebetegsége miatt.
2016. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

2-es vagyok.

Nyilván félreértés történt részemről..

Úgy értettem, hogy mellette lenni mindaddig míg el nem pusztul, persze ha nincsenek nagy fájdalmai.

De azzal teljes mértékben egyetértek, hogy semmi olyan dologhoz ne fordulj, ami fájdalmat okozna neki. Később te is megbánnád, hogy ilyet tettél barátoddal.. Nem tudom mennyibe kerülhet az elaltatás, de ha az akadályoz benne, akkor beszéld meg az állatorvossal, hogy részletbe kifizeted vagy valami...

2016. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem akarod elaltattatni? Az a legkíméletesebb.
2016. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kutyus súlyától függőnem a legtöbb helyen 5 és 10 ezer forint között van, ennyit gondolom tudtok szánni arra, hogy békében, fájdalommentesen távozhasson a kedvencetek. Ha egy ilyen összeg is gondot okoz, akkor meg beszéd meg a részletfizetést az orvossal, remélhetőleg van benne annyi együttérzés, hogy vállalja úgy is. A miénk rendszeresen ellátja a fizetni képtelen gazdák kedvenceit is, bár sokszor maga is tudja, hogy sosem fogja megkapni a kezelés árát, no de hát ezt elkönyveli veszteségként a doktor úr, máskülönben ahogy ő fogalmaz, nem tudna tükörbe nézni reggelenként.
2016. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nincs. Ha szenved akkor vidd el orvoshoz, fájdalommentesen megoldja! Ha nem akarod stresszelni, akkor hìvd ki házhoz a dokit,hogy ott altassa el! Szegèny...
2016. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Na, azért a nagypapához is hívtok orvost ha haldoklik és nem csapjátok agyon lapáttal... legalább is remélem.
2016. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Válaszolók a kérdésre válaszoljatok ne az ellenkezőjéről győzködjetek!

mert fi- fogalmatok sincs milyen itt az élet.


Nem tudom elvinni orvoshoz mert:

1.Nagytestű és nincsen autóm.

2.Messze lakik a legközelebbi állatorvos 30 km.

3.Buszozni nem fogok egy haldokló kutyával,

4.Pláne nem fogok egy 30 kilós kutyatetemet hazahozni buszon(25 fokban!!!!), hogy itthon temessem el ahol leélte egész életét.


tessék sakk-matt.


Ki ne találjátok hogy akkor a taxissal is beszéljem meg hogy részletekben kifizethetem neki az oda visszautat ami még kb 15-20 ezer.

Ne felejtsük hogy egy döglődő kutyával majd egy kutyatetemmel!


Nagyon jólelkű emberkék vagytok de a városi valóság k_rvára más mint itt kint.


Feloldok neki 10 szem altatót meg fájdalom csillapítót és májkrémbe keverem. aztán vége a dalnak.

2016. jún. 6. 23:57
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom kérdező.Olyan nehéz felemelni a telefont és kihívni a legközelebbi állatorvost?
2016. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!