Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit jelent pontosan a vegánokn...

Mit jelent pontosan a vegánoknak a 269-es szám?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek a vegánsággal és olvastam , hogy valami izraeli borjúról szól , akiért az aktivisták felszólaltak és 269-es volt a száma .

Viszont nem teljesen értem hogy miért pont ez a borjú ? És hogy végülis mi lett ezzel a borjúval?"Fölszabadították" vagy bezárva kellett meghalnia :( ? Aki bővebben ismeri a sztorit azoknak megköszönném ha leírná :)



#vegán #tejipar #269 #vegánjelkép
2016. jún. 12. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Az valószínű a borjú fülkrotáliájának volt a száma. Egyébként nem tudom, hogy mi lett vele, mert tökre nem érdekel. Én megenni szoktam a borjút, nem "fölszabadítani". :)
2016. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En nem hallottam meg errol a szamrol, habar vegan vagyok de a google szerint meg most is el a boci!😍

[link]

2016. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jameswill válasza:
0%
Ne legyél hülye a vegánok hülyék és azt hiszik túl inteligensek az átaluk nevezett "Hús evő" ember tárasai hozz képest !
2018. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyen helyesírással van pofád a vegánokat lehülyézni? Szánalmas...

Egyébként azért éppen ő,mert sajnos csak őt sikerült kimenteniük,de ő egy farmon él,és egy szimbólum lett a vegánoknak.

Van erről egy ilyen (összefoglalva):Ez egy szimbólum: megmutatni, átérezni az állat kiszolgáltatottságát, fájdalmát. Megmutatni, hogy bárki születhet gyengébbnek, bárkit használhatnának, billogozhatnának; tehát semmivel sincs több jogom használni egy borjút, mint embertársaimat, mert a névtelenek is éreznek fájdalmat, és ugyanaz a szabadság jár nekik, mint nekünk, embereknek. :)

2019. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!