Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Allatokon tesztelt kozmetikum?

Allatokon tesztelt kozmetikum?

Figyelt kérdés
Koztudott, hogy a L'oreal termekeket allatokon tesztelik. Most egy olyan alapozot keresek ami osszeteteleben es allatvedelmi szempontokbol is megfelelo lenne. Igy a M. A. C. es a L'oreal is kiesik. Ezzel szemben a Bourjois termekekre nem talaltam informaciot. Lenne valami javaslatotok?

2016. júl. 2. 12:27
 1/9 anonim válasza:
az Essence-ről és az Yves Rocher-ről tudom, hogy nincsenek állatokon tesztelve! :) :)
2016. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Minden kozmetikum alapanyag szinten olyan anyagokból áll, amiket külön külön rengeteg labor vizsgál világszerte és teszteli őket állatokon... Pl

Glicerin, propilén glikol stb...

Szóval az, hogy 1-1 cég nem teszteli a kész termékeit állatokon, nemjelenti, hogy az alapanyagok egyesével ne lennének állatokon tesztelve... Szóval vedd csak ami szimpatikus, mert nyugodt lehetsz, mindent tesztelnek állatokon így vagy úgy...

2016. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

yves rocher biztosan nem tesztel állatokon. azt nagyon tudom ajánlani,jó termékeik vannak.

ezenkívül the balm, milani, anastasia beverly hills, elf,catrice amik most hirtelen eszembe jutottak. de utána is nézhetsz,hogy melyik márka cruelty free:) és utána azokon belül keresgélnél krémmánian,hogy melyik alapozója jobb.

2016. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pár hete olvastam h az yves rocher bővitette a piacát kína felé, ott pedig előírás h teszteljenek állatokon :(

szóval ők is tesztelnek :(

a régi termékeken láttam még a címkét h nem végeznek állatkísérleteket a mostaniakon viszont sajnos már nincs

2016. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdemes a DM saját márkás termékei között szétnézni, nekem ilyenem van: [link] és nagyon meg vagyok vele elégedve . :)
2016. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi, akkor az yves rocher téves út.. nem gondoltam,hogy ilyet fordulnak, amikor eddig erről voltak híresek,hogy mennyire természetes alapanyagokat használnak meg fontos a bolygó és az állatok védelme is.. érdekes.
2016. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, attól hogy nincs benne még lehet, egy állatbarát oldal tagjai gyűjtötték össze szóval megeshet hogy kihagyták szóval érdemes azért lecsekkolni.
2016. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja nem nekem írtad, nem szóltam

De attól még érvényes ha valamilyen márkát nem találtok a listán.

2016. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!