Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lehetek állatrendőr?

Lehetek állatrendőr?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az animal planeten látthattátok hogy ausztrál állatrendőrök.Én is ez szeretnék lenni,tudom magyarországon nincs ilyen lehetőség...És hogy ténleg be lehet kerülni egy ilyen helyre?jól lehet keresni?
2016. okt. 27. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz. Mint írtad,itthon nincs ilyen, ezért aztán bekerülni sincs hova, és fizetés sincs.

De becsülöm a szándékodat, jó ember vagy.

2016. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Szóval tisztázzuk,ha jól értem,ti ki akarsz menni Ausztráliába és ott állatrendőr szeretnél lenni?

Hát figyelj,én ezt találtam:


[link]

2016. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó válaszoló lelinkelt az az hogy lehetbejutni egy ilyen szakmába?
2016. okt. 27. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen,itt leírják,hogy miből áll a munka és mi kell hozzá.

Egyébként azt írják,hogy a bejutáshoz kell egy felsőfokú diploma és valamilyen állatokkal végzett munkatapasztalat.

Sőt a fizetés is ott van:$33,450

2016. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!Végre van remény!!De minden országba lehetek állatrendőr ezt úgy értem hogy bárhol találhatok ilyen munkát?
2016. okt. 28. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nyilván ott lehetsz,ahol van.

Én a helyedben úgy indulnék neki a dolognak,hogy megpróbálnék ösztöndíjjal kijutni az adott országba,hogy a nyelv minél jobban menjen és ha már kint vagy könnyen fel tudod velük venni a kapcsolatot.

Innen messziről kicsit nehézkesebb a dolog.

Egy dolog fontos nagyon,hogy gyúrj az angolra,mert az alap.

És a biztonság kedvéért válassz olyan szakot,ami önmagában ad egy viszonylag biztos megélhetést.

Ezek a szervezetek legtöbbször önkéntes alapon működnek és segélyekből tartják fenn magukat,szóval nem számíthatsz túl sok pénzre.

Hogyha jó az agyad én a helyedben jogot tanulnék és szakosodhatnál állatvédelemre.

2016. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kezdetnek elmennél egy menhelyre segédkezni a szabadidődben?

Gondolom iskolás vagy, szóval vagy suli után, vagy hétvégén mehetnél.

Ha jól tudom, bizonyos kor alatt csak szülővel lehet menni, ennek utána kell járni. Ha a szüleid együttműködnek ebben, szerintem jó kis családi program lenne. elmentek egy menhelyre, megsétáltattok pár kutyust, beszélgettek.

Középiskolában az érettségihez már kötelező az ötven óra közmunka, ezt állatmenhelyen is végezheted.

2016. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, azert a tvben latni es valosagban csinalni az eg es fold!!!!! Hosszutavon szerinted milyen perspektiva van abban hogy ilyen leszakadt csovesekhez jarsz ki elvenni a kutyajukat?

Meg egyszer lattam egy reszben h kimentek egy allatkereskedesbe, mert elpusztult tobb madar.

Hat ez a komedia csucsa :)))

Ja meg egyszer New Yorkban kiszalltak egy boltoshoz akinek magyar komondorja volt, hogy elkobozzak, mert a szore alapjan biztosan elhanyagolja a kutyajat... Idiotak. Nem tudtak h a komondornak ilyen a szore...

Valassz inkabb vmi hasznos es szep szakmat/foglalkozast!

2016. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!