Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha védet a farkas mért lövik le?

Ha védet a farkas mért lövik le?

Figyelt kérdés
Én azt nem ertem mert kell megölni lelöni őket pedig védett állat én nagyon szeretem őket 🐺🐺🐺🐺amúgy 12 vagyok és lány

#farkas #védettség #lövik le?
2016. nov. 18. 07:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez mi utolsó válaszoló ?(b T y)??
2016. nov. 18. 15:25
 12/15 anonim ***** válasza:

azért ölik meg a szőréért, mert ők nem birkák, hogy 30-40 cm hosszú(vagy több) szőrt adjanak és amúgy sem kötött pulcsit szeretnének belőle csinálni. A bőrével együtt kell a szőre, mert így "atraktívabb" és ténylegesen olyan, mintha egy farkast hordana az illető. -bár én ellenzem az egész szőrmeipart, attól még ez így van.

Amúgy meg valóban gyönyörű állatok, meg minden, de én sem szívesen találkoznék velük face to face az erdőben, kutyasétáltatás közben.

2016. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Általában akkor szokták ha veszélyt jelent az emberre (abba most ne menjünk bele hogy miért lőnek le egy veszélyeztetett állatot hogy megmentsenek egy olyat amiből a rohadt földön 7+milliárd él és csak szív miatta az ökoszisztéma), viszont attól hogy veszélyeztett még túlszaporodhat, elmagyarázom. Akkor lesz veszélyeztetett ha a világon x mennyiségű van, most hasamra csapok, mondjuk 15.000, de ebből 5.000 élne a bakonyban ami nagyon sok, tehát abban a régióban erősen túlszaporodott, bár ilyenkor szerintem jobb lenne befogni és átszállítani máshova.
2016. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt is úgy csinál mindenki, mintha olyan nagy esélye lenne, hogy megtámadjon egy farkas, pedig mi csak utolsó lehetőség vagyunk nekik.
2016. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


A XX. század előtt nem volt ritka hogy a farkasok levadászták az embereket, amikor télen kevés volt a nyuszi.

2016. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!