Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi baja lehet a mongól futóege...

Mi baja lehet a mongól futóegerünknek?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 11 hónapos kis mongól futóegerünk. Eddig semmi baj nem volt vele, kapott rendesen magokat, gyümölcsöket is. De tegnap észrevettük, hogy nagyon legyengült. Alig birt menni, dülöngélt, alig bírta nyitva tartani a szemeit. Nagyon sovány lett pár nap alatt. Mi eddig nem adtunk neki külön vizet, de olvastam, hogy kell, úgyhogy ma raktam be neki itatóból. Ivott is. Kapott mogyorót, hogy visszahízzon. De ma már sokkal jobban van, mint tegnap volt. Újra ki akar szökni, eszik, futkározik, de azért még bizonytalanok vagyunk. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy mitől volt/van ez? Nagyon aggódunk érte, de orvoshoz nem tudjuk vinni. Előre is köszönök minden választ :)
2017. márc. 13. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ki volt száradva. Mindig legyen elérhető ivóvize hogyha mégis szomjas lenne akkor tudjon inni.
2017. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) mostantól amúgy is mindig adunk neki majd vizet, csak az az érdekes, hogy eddig sem volt semmi baja, és nem kapott külön vizet. Na de mindegy, qz a lényeg, hogy jobban van, és reméljük megmarad :)
2017. márc. 13. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig a gyümölcsökből szerezte a vizet, de lehet hogy egy ideig nem kapott elég lédús dolgokat.
2017. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!