Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha olyanokat mondok a macskámn...

Ha olyanokat mondok a macskámnak, hogy te lúzer, meg pancser az kimeríti az állatkínzás fogalmát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jól tartod addig semmi köze az állatkínzáshoz hogy miket mondasz neki, pont nem érdekli őt. :D
2017. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, vigyázz, mert az állatvédők feljelenthetnek! Három év börtönt kaphatsz.
2017. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
Persze, hogy ki. Sürgősen kivizsgáltatnám magam a helyedben, mert nagyon nincs rendben valami a két füled közt... Miért vetíted ki a saját nyomorod egy állatra?
2017. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát Leonardo kacsás szárazat és MAC'S konzervet kap, valmint oltva, férgetelenítve és ivartalanítva is van.

Elég ritkán simogatom, mert nem nagyon akarja, de semmi rosszat nem csinálok amúgy vele, jól elvan.


Elég sokszor bénázik viszont és ilyenkor szóban megalázom, de nem szoktam vele sem kiabálni, sem vitatkozni. Álltalában hamar beadja a derekát és csöntben elfogadja, hogy lúzer.


Én egy ilyen redneck vagyok am és amikor nem csészébe köpök, akkor olyankor úgy bánok a macskával mintha a fiam lenne, csak Ő lány. Ez egy különleges paktum.

2017. máj. 1. 18:43
 5/10 Vazul1972 válasza:
96%
Persze, biztosan súlyos lelki sérüléseket okozol neki.
2017. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vazul1972 válasza:
96%
Na jó, most komolyan: amíg eteted, szerintem le se sza.ja, hogy mit mondasz neki.
2017. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki ilyeneket, inkább dicsérd meg mindig !

És naponta egyszer minimum 10 percig simogasd! Neked is jót tesz.


Fiad vagy lányod van ?

2017. máj. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ő mit mond?
2017. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy bánsz vele fiúként?

Egyébként nem hiszem hogy zavarná amikor lelúzerezed, lehet mostanra már azt hiszi hogy az a neve.

2017. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhh, akkor én súlyos macskakínzó vagyok, néha arrébblököm az útból (mindig direkt az ember lába elé gurul az a cuki dagadt r0hadék :))
2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!