Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen kutyát ajánlotok...

Milyen kutyát ajánlotok időseknek?

Figyelt kérdés
A mamám és a papám kutyaja mar ellégé az eltávozás szélén áll és mindenképpen szeretnénk nekik venni egyet csak nem tudjuk hogy milyet! A mostani kutyajuk tacskó és palotapincsi keverék. Fontos hogy ne nagy kutyákat mondjatok mert jobban szeretik a kis termetű kutyákat. Kertes házban laknak csak sok a nyúk, a myuluk is vemhez és kismacskáink is most erkeztem fontos lenne ha jól kijönne velük és nem kergetné ki őket a világból.

#állat #Kutyál
2017. jún. 5. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mielőtt vesztek egyet szerintem érdemes őket megkérdezni egyáltalán akarnak e kutyát. Nem mindenki szeretne egyből másikat a szeretett kutyusa halála után. Főleg ha a mostani az utolsó napjait éli kitudja hogy fogadja az új kiskutya jelenlétét. Várjatok vele még.
2017. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bemehet a házba, akkor egyértelműen cavalier spániel. Szerintem nincs nála kedvesebb, szelídebb fajta. Nem vadász spániel fajta, hanem társasági. Sokan nem tudják. Bárkihez illik. Legyen az kirándulni vágyó fiatal, kisgyerekes anya vagy pihenni vágyó idős. Lesi a gazdi minden kívánságát és hozzá alkalmazkodik. Menhelyit azért nem javasoltam, mert venni akarsz, nem befogadni. Előbb tényleg tudd meg, hogy akarnak-e új kutyát.
2017. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt, menhelyi keverék jó választás lenne. Kölyköt semmiképp nem javaslok, mert nem biztos, hogy két idős embernek van energiája arra, hogy megnevelje.

Egy felnőtt kutyának már kialakult a jelleme, nem zsákbamacska.

2017. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnenek új kutyát mert sokkal biztosnágosabban érzik magukat de varni szeretnénk vele hogy feltudjuk dolgozni
2017. jún. 5. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha be akarnak törni, egy kutyát nagyon egyszerű kiiktatni. Pláne egy kistestűt.
2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keveréket, menhelyről. De addig ne, míg a mostani kutyájuk él, majd ha már eltávozott. Papát-mamát is el kell vinni, válasszák ki ők a leendő kutyájukat.

Ha télen is kinti lenne, akkor közepes méretű legyen, ne egészen kistestű, és vastag bundájú.

A többi állathoz hozzá kell szoktatni, és nevelni kell a kutyát, hogy ne kergesse őket.

2017. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!