Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha találok beteg macskát mit...

Ha találok beteg macskát mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Van kettő olyan macska, aminek ki van folyva az egyik szeme. Soványak, piszkosak. A gazdái szegények, dokihoz nem fogják elvinni. Mit lehet ezekkel a macskákkal tenni? A párom nem engedi, hogy elvigyem dokihoz őket mert nem sok pénzünk van és folyton azt mondja nem a mi macskánk majd a gazdája költ rá. :( Elég vadak is, picit lehet csak megközelíteni aztán elszalad.

2017. jún. 8. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állatvédőknek kell szólni
2017. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utcánkban van egy cica aki beteg. Nem bírtam nezni ahogy szenved. Egyszer meg akartam fogni hogy elviszem állatorvoshoz de O ezt nem akarta es szanaszét karmolt, aztan mehettem tetanuszert. De, nem adtam fel!

Megkerestem a gazdáját, beszéltem vele, O beleegyezett mivel nem tudja fizetni az állatorvost. A cica vad, meg neki sem nagyon engedi meg hogy megsimogassa, nemhogy megfogja.

Minden reggel es este szorgalmasan viszem neki a kaját, egyre közelebb es közelebb megyek hozza, megbaratkoztatom magam vele. Aztan egy szep nap irány az orvos. Máshogy nemtudom csinálni.


Nem erdekel mennyit kell mennem miatta, vagy mennyi időmet veszi el.

Nem adom fel, az a cica elfog jutni orvoshoz!


A párodnak meg üzenném. Igaza van, ha kitudja fizetni a gazdája az orvost. De ezekszerint nem tudja.


Neked meg..

Nem hiszem hogy látni akarod meghalni azt a cicát miközben tehettel volna érte. Rossz érzés az, hidd el!

2017. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!