Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Alig 3 hónapos cica nyelve...

Alig 3 hónapos cica nyelve 0-24ben kint van, mitől van ez? Többi lent

Figyelt kérdés

A cicát tegnap találtuk, 3 hónapos körüli lehet, max 3,5. A nyelve mindig kint lóg, nem csak a hegye. Eszik, láza nincs, játszik de jobban csak aludna, szeretget, dorombol, ásítani nem bírt gyorsan becsukta a pici száját, állatorvos csak jövőhéten rendel. Lehetséges hogy jönne a foga? Azt tudom, hogy melege is van mert keresi az árnyékos helyeket, de nem hinném hogy egésznap kinn hagyná a nyelvét.

Én semmi furcsát nem láttam a szájában és a nyelve is normális rózsaszín színű. Esetleg valami tippek? Utána néztem, de kis cicánál ilyen topicot sehol sem találtam, csak idősebb macskákról



2017. júl. 7. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak szimplán melege van.
2017. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egésznap? Egy két percre dugja vissza, aztán kilógatja kb a felét, ha alszik ha ébren van
2017. júl. 7. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alsó örlő fogai megvannak?
2017. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Egy kicsit büdös a szája, de se vérzést se gyulladást nem látok
2017. júl. 8. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Dokival megkéne nézetni belül a száját alaposan
2017. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, viszem is, de csak hétfőn tudom, addig nemakartam hogy rosszabbodjon neki, de most úgy néz ki elvan :)))
2017. júl. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!