Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nők! Résztvennétek egy topless...

Nők! Résztvennétek egy topless elefántvadászat ellenes tüntetésen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 08:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért az már régen rossz, ha egy elefánt élete a mellem fedet(len)ségén múlik :D
2017. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Valóban régen rossz. Mert elpusztulna szegény.


Ahogy érzitek. Ebben az országban, nemhogy a tett, de még a kérdés is magvába hal.


Ne búsulj kérdező...bárhogyis van egy próbát megért.:)

2017. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom nem vagy hajlandó érteni utolsó. Attól hogy ku.rvaként viselkedik valaki, nem fog egy életet sem megmenteni. Pláne nem egy másik kontinensen. Az itthoni problémákkal kellne törődni, ahol tényleg tehet valamit az ember- és remélhetőleg nem a melleivel. Rég rossz ha igy kell felhívni bármire is a figyelmet. Úgysem ér semmit, mert az emberekben csak a pucérkodás marad meg, nem az hogy miért csinálták.
2017. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel rendezzetek dákófelvonulást, kedves Kérdező és utolsó előtti.
2017. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Elefántot nem mentek, a marketingrizsát is az okoskodókra hagyom. Ám ha hoztok ki nekem a tüntire egy potens hím jószágot, én előadom magam úgy, hogy a fél világ sajtója tele lesz az esettel, ne féljetek skacok... Még tizest is lövök nekik a kamerába. :DDDD
2017. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert az afrikai orvvadászokat biztos érdekelni fogja hogy valahol több ezer kilométerre egy közép-európai noname országban pár nő ledobta a pólót ezért ők majd nagyon elszégellik magukat és eldobják a pénzkereseti lehetőségüket.



Én meg a pápa vagyok.

2017. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Hasal a fószer a magas szavannai fűben, hangtalanul, lélegezni sem mer. Hirtelen pittyen egy hangosat a telefonja a dzsekije mellzsebéből, amit elfelejtett kikapcsolni (az egyik ismerőse megosztotta Facebookon, hogy valami pucér bigecsapat tüntetést rendezett)

A nemes elefánt hatalmas füleivel felfogta a hangot, hangos trombitálásától visszhangzott a puszta, majd társaival együtt eldübörgött a naplementébe.



Csajok, én asszem nekiállok vetkőzni... :DDD

2017. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én elmennék, de csak egy mellem van, az is a köldökömnél nőtt.
2017. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!