Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy vendégségbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy vendégségbe mentetek és a házigazda hölgy ártatlanul levetkőzve fogadott semmi féle háttér szándék nélkül, és ezt nem titkolta, természetesen viselkedve tovább is?

Figyelt kérdés

Mult nyáron az egyik haverom meghívott egy italra,felújitott vidéki házába,amikor bementünk,a felesége éppen a füvet nyirta a kertben,csak egy bikini alsóban.A haverom elnézést kért,mert Judit egész nyáron így szeret flangálni,de ha zavar mondta,felveszi a meltartós részt is.Természetesen nem zavart,Judit így tálalván a jó hideg sört nekünk.

Bevallom kellems volt,de Judit leszögezte,hogy semmi félreértés ne legyen,képzeljük el magunkat a tengerparton ahol legtöbb hölgy így flangál.



2016. ápr. 25. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

állati :D :D

Én azért letolnám egyszer a nadrágot Judit előtt és közölném én is, hogy csak semmi félreértés, jobb ha tudja, hogy soha nem nyúlhat hozzá :D


Szerintem beleőrülne ;)


25/F

2016. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kqwert Gábor ***** válasza:
67%

És jól néz ki bikinifelső nélkül?

Hol laknak Juditék? Beugranék hozzájuk a nyáron egy sörre. :D

39/F

2016. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Jól néz ki,egyneletesen lebarnulva,de már ha megszokod nem olyan érdekes,meztelenül meg nem láttam.

Azóta is találkoztam vele,de télen fel volt öltözve.

Remélem ha megjönnek a melegek újra be fogok ugrani.

2016. ápr. 26. 14:27
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

volt,vagyis van. a barátnőm ő is igy gondolkodik/viselkedik.

mi ebben a fura?

2016. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Kqwert Gábor ***** válasza:
60%

Persze, ha az ember megszokja a látványt, akkor már tényleg nem olyan érdekes.

Azért mázlista vagy, loxie77, hogy van egy ilyen nő a környezetedben, aki ilyen spontán módon viselkedik a látogatók előtt. Bár nekem is lenne ilyen hölgyismerősöm...

2016. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerencsés,én is azt mondom,de fura az hogy a férje barátja előtt is természetesen viselkedik így csak egy ciciben.
2016. ápr. 27. 09:00
 7/23 Kqwert Gábor ***** válasza:
66%

A férje szempontjából tényleg fura... (Bár vannak ennél nagyobb furcsaságok is, pl. amikor egy férj/élettárs végignézi, hogy a feleségét/nőjét mások d.gják, vagy éppen attól izgul fel...)

Örülj, hogy ilyen nőt ismersz! Irigyellek érte...

2016. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kqwert Gábor ***** válasza:
80%
loxie77, össze kéne haverkodnunk, és a nyáron elkísérlek Juditékhoz. :D
2016. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az első órákban valóban izgató,ahogyan feszes lebarnult mellei elöttet lófrálnak még önti a sort a pohárba,asztán megszokod.
2016. ápr. 27. 13:57
 10/23 Kqwert Gábor ***** válasza:
54%
Szívesen megnézném...
2016. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!