Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Most akkor kinek van igaza?...

Most akkor kinek van igaza? Wegerának vagy Csutkarozi menedékének és a veszprémieknek?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz eldönteni, hogy kinek hihet az ember...
2017. okt. 15. 22:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ha ez valami sztori illene egy forrást linkelni mert szerintem sokan (köztük én se) nem tudják miről van szó.
2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, mindenki ismeri, állatvédő körökben már a csapból is ez folyik.

Nem tudok sztorit linkelni. Olyanok válaszát várom, akik képben vannak az ügyben. Ezért is írtam állatvédelem kategóriába, és nem pedig KUTYÁK-ba.

2017. okt. 15. 23:08
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Én követem az összes felsorolt oldalt, de nem tudom mi van. :O

Lehet nem voltam elég szemfüles, mi van, mi történt, mivel kapcsolatban?


Összefogás helyett megint egymásnak ugrás van? :(

2017. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Shívára gondolok, a gerinctörött kutya körül keringő botrányra.
2017. okt. 16. 01:39
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Hogy kinek van igaza, legalábbis jogilag, azt majd a bíróság eldönti. Nekem mindkét fél végtelenül ellenszenves lett, csak egy dolog felől nincs kétségem: semmi másról nem szól az egész, mint a pénzről. Mindkét oldalról.
2017. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem tudom, kinek van jogilag igaza.

Viszont ebben az esetben azt kellene néznie a bíróságnak is, és az érintett feleknek is, hogy Shívának a lehető legjobb legyen. És szerintem most ott Gyurinál jó helyen van. Nem kellene kiszakítani mellőle.

2017. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Valaki légyszi írja le pár mondatban a sztorit :)
2017. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon röviden a lényeg: van egy Shiva nevű, staff jellegű kutya. Elütötte egy autó, eltört a gerince, nem tud járni. Rajta megy a huzavona, pontosabban azon a pénzen, amit neki adományként összeszedtek. Kölcsönösen 80 helyen feljelentették egymást, közben megy a facebookon a szájkarate, mocskolódás, sárdobálás, bevonva és feltüzelve a rajongótábort, akik még mindig azt hiszik, ez az egész egy kutyáról szól, és az ő "megmentéséről". Közben pedig rengeteg kutyát lehetett volna megmenteni azon a pénzen, amit ennek az egynek összesírtak az élő videókkal, meg az érzelmi manipulálással. Hányinger az egész, és óriási kárt okoztak az egész állatvédelemnek.
2017. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
Kár lenne, ha a pénzről szólna, Shíva biztos nem ezt akarná. Mindenesetre a legjobb helyen van most Wageránál, én személyesen is láttam őket, október elsején a felvonuláson, nagyon boldog kutyus!
2017. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
Maradjunk annyiban, hogy mindegyiknek lenne mit sepregetnie a saját háza táján...
2017. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!