Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehet bizonyítani,...

Hogyan lehet bizonyítani, hogy a szomszéd verte le a fecskefészket?

Figyelt kérdés

Van fotó az előtte állapotról, és az utánáról.

Érveltem neki hogy védett, szúnyogot eszik, stb.

Megmondtam neki hogy ha barom és leveri akkor 50.000 forintot fizet. Másból nem ért, alkoholista munkanélküli.

De leverte és megérdemli a paraszt.

Hogyan tovább?



2018. márc. 22. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy nem lehet bebizonyítani. :'D

Max. a következő esetekre felkészülve szerelsz fel kamerát. Plusz, honnan verte le a fecskefészket? A te telkedről? Mit keresett ott?

Ha meg a sajátjáról akkor te nem tehetsz ellene semmit. Plusz, sajnálom hogy el kell keserítselek, de falun és városban is tucatszámra verik le az emberek a fészkeket.

2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
április 1-től már börtönnel is sújtható lesz. Nem csak a leverése, hanem az is, ha a fecske visszatérve nem tudja újra elfoglalni, mert akadályozott.
2018. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó ez komoly?

Én a fecskékkel vagyok, de azért ez eléggé túlzás.

Pl. multkor az általam gondozott, etetett, de kóbor macska (tudom, hogy hivatalósan akkor én tartozom felelőséggel érte, meg ivartalanítattam is és a kinti tartás ellenzője vagyok... De a Ő tényleg csak egy kóbor macska. Én nem akartam macskát, ha lenne lehstőségem bent tartanám. De nincs, viszont akkor legalább már etetem, oltatom, féregtelenítettem, stb. Szerint ezzel csak jót teszek) megette a fiókákat, meg lehet az anyát is és lelökte a fészket a tetőről.

Most akkor ezért hivatalósan meg irságolhattak volna, s 1.től börtönt is kaphatok egy hasonló esetért?!

Ezt én nagyon túlzásnak tartom.

2018. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komoly, annak ellenére, hogy itt olvastam:

[link]

2018. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Beszélj vele erről és ha be ismeri véd fel a telefonodra hangfelvételel plusz a fotók ami előtte utána van
2018. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezért márciusban börtön jár
2018. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!