Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Jogilag nem lehet tenni...

DiSeu kérdése:

Jogilag nem lehet tenni valamit a húsvéti nyuszisimogató programok ellen?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, amikor egy bevásárló központ vagy közösségi ház a gyerekek szórakoztatására összeömleszt egy csomó védtelen nyuszit dobozba/ egyéb tárolóba, és aztán, aki kapja-marja alapon lehet őket zaklatni. Illetve hol lehet jelenteni, ha azt látom, hogy nem megfelelő körülmények között (műanyag raklapról) árulják őket?
2018. márc. 29. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%
Pont kb 4 hetesek a kisnyulaim úgyhogy tudom mekkorák és hogy szopnak még, szörnyű hogy az embereket ez nem érdekli. Én elvből sosem adtam el húsvétkor nyulat, tavaly felajánlottam hogy az akkor már 8 hetes kisnyulaimat (tavaly előbb fedeztettem az anyát) EGY NAPRA beviszem a céghez és akkor lehet simogatni őket, de délután jönnek haza. Idén ez elmaradt mert kicsik voltak még, de engem annyit nyúztak hogy akarnak kisnyulat venni, vagy ha nem is örökbe adjak kettőt két napra és utána visszaadják, csak a gyerek ad játsszon vele. Amikor visszakérdeztem hogy a négy hónapos csecsemődet odaadnád két napra egy 5 évesnek hogy legyen a játékszere, akkor azért befogták mind.
2018. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!