Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek fizessem ki az eszmei...

Kinek fizessem ki az eszmei értéket?

Figyelt kérdés
Aminap sétáltam az utcán, véletlen eltapostam egy szarvasbogarat. Eme állat eszmei értéke: 10.000 Ft, kinek kell ezt kifizessem? Én egy tisztességes ember vagyok, szeretném ezt a problémámat lerendezni. Hol tudom ezt kifizetni?

2018. máj. 10. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Add inkább egy segélyszolgálatnak,vagy valamilyen menhelynek.

Inkább támogass ilyen helyeket,mint a kormányt

2018. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, mocskos kutyák ülnek a parlamentben, ha belegondolok, azért adózom, hogy ők gazdagodjanak és nem a korházi betegek számára. Mocskos FIDESZ!
2018. máj. 10. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Rendes vagy, hogy ki akarod fizetni. De ha nincs aki számon kérje, akkor én is azt mondom, hogy ezt az összeget add valamilyen állatvédő szervezetnek. Még jobb, ha megkérdezel egy menhelyet mire van szükségük és megveszed nekik azt, pl tápot. Így biztos lehetsz benne hogy arra használják amire szántad. Ha ilyen csinálsz mindenképp érdeklődj előtte, hogy mire van szükség, így segíthetsz a legtöbbet.
2018. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

de rendes vagy :) több ilyen ember kéne.

Szerintem is ha szeretnéd add valami menhelynek vagy ilyesmi.

2018. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nálam!


(Egyébként szerinted ezzel foglalkozik valaki?Magyarországon vagyunk,itt nem ezt nézik sajnos,hanem hogy hogy lehet többet lopni.Sajnálom a bogarat,de ez van.)

2018. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Pénzt is adhatsz menhelynek, állatmentésnek, sokszor mondják hogy inkább vegyél tápot meg felszerelést viszont sok állatmentő szervezet iszonyatos számlákat halmoz fel az állatorvosnál egy-egy mentés során, műtétek, gyógyszerek így a pénznek is tudnak örülni.
2018. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem :)
2019. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!