Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyának darált diót adhatok e?

Kutyának darált diót adhatok e?

Figyelt kérdés

Van kb 2 kg darált dióm , ami már nem igen kell a konyhán, fagyasztóban volt.

Adhatom e egy egy kanállal a kutyakajába keverve ? Szabd e neki , én azt tudom embernek immunerősítő , lehet hogy a kutyának is ? Vagy ártalmas lehet ?


2018. szept. 29. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Van egy diófánk az udvaron. A kutyánk szétrágja (feltöri) a csonthéjat és megeszi a dióbelet. Évek óta.
2018. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes kutyám ette a diót. Igaz, maguk pucolták, törték fel.
2018. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Adható neki.
2018. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az én régi kutyáim is pucolták és ették, persze csak néhány szemet esetenként. Most a tacsi immunját erősíteném ( az ivartalanítása után meggyengült ) , a szőrtüszőatka miatt , ami most megjelent rajta , bár kapja , amit a a doktor írt , kenegetem is de még próbálnám ezt is . A kuvaszkám meg 12 éves , nagyon rossz a két hátsó lába , lehet hogy a dióban lévő értékek neki is egy kis erőt csinálnának . kapott 3 hónapig C11-et , de nem látom , hogy könnyebb lenne neki. Nem megy a folyamatos , mert én is sokba kerülök, de próbálgatom, hogy mindenkinek jobb legyen . Szóval megpróbálok egy egy evőkanállal a főtt kajába beletenni diót is .
2018. szept. 29. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy immunerősítő-e, de a dióolaj értékes zsírsavat és vitamint tartalmaz. Ártani biztos nem fog neki.
2018. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , némileg bátrabb lettem.
2018. szept. 30. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keverd a tápjába. Tedd a tányérjába etetéskor, ha érzi, hogy valamiért jó neki, meg fogja enni.

Anyósom kutyája is töri és eszi a diót, igaz, ő elég silány kosztot kap sajnos.

2018. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!