Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Teljesen amatőrként is mehetek...

Teljesen amatőrként is mehetek sétáltatni menhelyre? (nem szeretnék teher lenni, hogy még rám is figyeljenek, mert nem tudom a dolgom)

Figyelt kérdés
Nekem sajnos sose volt kutyám, csak barátnőmmel sétáltattam általánosban, gimi elején kutyát. De ott mindig ő rakta rá a pórázt, meg nyilván más úgy, hogy jelen van a gazdi. Viszont szeretnék menni segíteni, de hiányoznak az alapok. Azt tudom, hogy ott is vannak teljesen nyugodt kutyát, és nyilván a könnyen kezelhetőeket adnák először, de hát félek. Tudom, hogy a pórázt nem nagy kunszt rátenni egy kutyára, meg gyorsan belejön az ember, de nem akarom, azt gondolják, még rám is kell figyelni, tanítani, mikor nincsenek elegen és bőven van dolguk.

2018. nov. 20. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen
2018. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!