Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gonosz vagyok, hogy azt...

Gonosz vagyok, hogy azt kívánom bár pártolna át a szomszédba az egyik macskánk ahol etetik?

Figyelt kérdés
4cicánk van mind oltott ivartalanított az én pénzemböl. Én fizetek mindent. Orvosi ellátás, prémium tápok, anyumék ilyesmire pénzt nem költenek. A lényeg hogy ettől független szeretik őket, befogadtak évekkel ez elött egy számomra ocsmány macskát aki utál mindenkit csak zabál..nekem ez teher. Mit tehetnék? Én el ajándékoznám, de sajnálnák. Most mit tegyek?

2017. aug. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha befogadták etessék ők, ne téged terheljen és ezt nyugodtan elmondhatod nekik is. Igaz a macskával szúrsz ki mert felnőtt macska senkinek se kell ha elpasszolják.
2017. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők max maradékot, főzeléket adnak az meg káros, de nekem meg a pézem bánja, hisz valahol sajnálom, de a másik 3 hálás érte, de ez a rusnya full hálátlan.
2017. aug. 24. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Ők ezek a full régimódiak, anno a mi macskáink is a soska főzeléket ették húslevessel és jól voltak ''''5évig. De most hogy én gondozom az ő befogatjaikat is ..jaj de szegény. Ne ajándékozzam el mert de cuki. Eskü mint a gyerekek, de én bánom meg a tárcám
2017. aug. 24. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat ha te gondoskodsz róla akkor a sorsa is a te kezedben van.

Ha te el akarod ajándékozni akkor tegyél ugy.

2017. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomszedom csinalta jol. Egy masik szomszedban sok a macska. Enyhen szolva csak ugy burjanzanak kifele az utcara. Egyszer leszult a jobaratomhoz(szomszedba) aki nem tudott mit csinalni es mondta hogy vigye a macskait a masik szomszed. Az persze jaj nem nem az enyem, nalad szult az en macskam....na mindegy a lenyeg hogy egy darabig etette oket jo lelkuen aztan megunta hogy a masik szzomszed is eteti. Egy nap nem volt tobb tap a kis cukisagoknak. Ket nap utan ugy athuztak a masik szomszedba, hogy el is felejtettek hova szulettek. Ha neked nem kell a macska mert csak idegel akkor mikor kirakod a premium tap kajat ne engedd oda. A masik harom ehet de o nem. Idovel majd atkoltozik. A macska nem olyan mint egy kutya, nincs hala vagy valami hasonlo. ;)
2017. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!