Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy kis denevér esett csapdába...

Egy kis denevér esett csapdába az ablakok között. Hogyan tudnám eltávolítani onnan?

Figyelt kérdés
Dupla ablakunk van, és a kettő közötti 10 centis részen ma reggel egy denevért találtam... (nem tudom hogy került oda, a külső ablakot már egy ideje nem nyitogatta senki) Most már nem csapkod, hanem a sarokba húzódva pihen meg mocorog néha, és fogalmam sincs hogyan engedhetném ki, ugyanis mindkét ablak befelé nyílik. Félek hogy berepül és akkor itt is vadászhatnám. Lesz baja, ha kesztyűben megfogom? (Nagyon kis picike) Bár nem igazán merem, férfi meg nincs a közelben szóval...

2019. febr. 12. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A denevérke nem bánt, de csak óvatosan vele, mert törékeny szegényke!
2019. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megfogni, nagyon ügyesen ki fog menni, előtt tesz pár tájékozódó kört a szobában. Csak mielőtt kinyitnád az ablakot, húzd el rendesen a függönyt, és lehetőleg a külső ablaktáblát is gyorsan nyisd ki. Ne kezdj el csapkodni majd, nem fog a hajadba repülni vagy hasonlók, egy nagyon kedves állat.
2019. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha berepül, úgyis igyekszik majd kijutni, nem fog semmi rosszat csinálni. Én lepedővel, törölközővel szoktam óvatosan terelgetni, de hamar kirepül, neki is az az érdeke, hogy minél hamarabb szabaduljon.
2019. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sütőkesztyűvel összecsippented és kiteszed. Nem bánt,de lehet megijed és megharap,nem rosszindulatból csak fél. Jobb óvatosnak lenni. Lehetőleg este engedd el,napközben elég kótyagos lenne,nem akarna elmenni,lehet fellógatná magát a függönyre aludni estig :D
2019. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz:Nekünk is bejönnek néha,én a sütőkesztyűvel óvatosan elkapom és kiviszem este a teraszra megoldást használom. Tényleg cukik.
2019. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lett a denevéreddel, csak remélni tudom, hogy életben maradt. Legközelebb ha ilyen prodlémád van, hívd a denevérmentést.

[link]

[link]

2019. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!