Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy bébi denevért és...

Remélemtudoksegiteni kérdése:

Találtam egy bébi denevért és nem tudom mivel etetni hogyan és mivel kell? illetve kit kell ilyenkor felhívni hogy segiteni tudjanak rajta?

Figyelt kérdés

#denevér #bébidenevér etetése #álatvédők
2016. jún. 10. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A Magyar Madártani Egyesület facebook oldalán érdeklődj.
2016. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer nagynénémék is találtak. Holnap hívj fel állatorvost vagy vidd el. Ha még szopizik, akkor higíts fel tejet vízzel és langyosítsd meg, de nehogy forró legyen. Ha van otthon fecskendő, akkor azzal csöpögtesd bele a szájába, ha nincs, akkor bármivel próbálkothatsz. A denevér rovarevő, három hetesen repül már. Hidd el, ezzel a tejes dologgal nem lőhetsz mellé, mert én már rengeteg kis állatot megmentettem. Nemcsak kutyát, macskát, hanem elárvult hódot is, és süniket is.


[link] Ezt találtam!


https://www.youtube.com/watch?v=0METbpNvYOs

Itt a Youtube-on sok video van.

2016. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

Tölts fel róla egy képet. A talált "bébi denevérek" szinte mindig felnőtt korai denevérek. Valójában még röpképesek is, éppen csak felszállni nem tudnak a talajról. Ha felrakod valami magasabb pontra, leugrik és simán elrepül.


Így néz ki? [link]

2016. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hasznosak is voltak meg is tudtam etetni vízes tejjel.Az biztos hogy bébi denevér mert még alig vannak kint a fogai
2016. jún. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!