Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehetek hivatalosan...

Hogyan lehetek hivatalosan állatvédő?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csatlakozok egy nagyobb csapathoz?Vagy ez hogy működik?
2019. febr. 17. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nincs hivatalos állatvédő. Állatvédő szervezetek vannak, ahova csatlakozhatsz ha úgy gondolod. Lehetsz ideiglenes befogadó vagy kimehetsz velük terepre. Lesz egy egyenpólód és kampányolhatsz az 1%-ért, amíg megunod a folyamatos belső viszályokat és azt, hogy ha a másiknak 2 forinttal több jut, akkor azt nyilvánosan kicsinálják a neten.


Ha mindenképp tenni akarsz az állatokért, akkor javaslom azt magánemberként tedd, ahogy sokan mások.


Egyébként nem minden szervezet ilyen, de nagyon ritka a kivétel. Párat már én is megjártam, mindkig arra jutok hogy jobb, ha szólóban "dolgozom".

2019. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszerzed a Dél-Afrikai állampolgárságot.

Jelentkezel az egyik APU-hoz majd túléled a kiképzést.

És máris hivatalos állatvédő vagy.

Hazánkban habitus féléknek vannak pl: halőr, vadőr, természetvédelmi őr.

2019. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én annak gondolom magam. Voltam szervezet tagja, de belső egyet nem értés miatt kiváltam. Voltam menhelyen gondozó, de eljöttem, mert sok minden nem tetszett. Pl titokban altattak, közben meg a külvilágnak azt mutatják, hogy ők egy állatbarát menhely. Akkor mondtam fel, amikor egy számomra kedves kutyát elaltattak, mert esélytelen fekete bizalmatlan volt.

Én ha tehetem, mentek, de csak 1 plusz kutya számára van hely. Rendszeresen sétáltatok/foglalkozok menhelyeken, sintértelepeken. Hirdetem a kutyákat, ismerettségi körömben igyekszek fejtágítani. Chip olvasásra is megyek.

Én ennyit tudok tenni, de úgy gondolom, állatvédőnek mondhatom magam.

2019. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!