Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti ismeritek a Kaliforniai...

Komlói Gyula kérdése:

Ti ismeritek a Kaliforniai disznódelfint?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok nekem mondani, hogy mit eszik és milyen a fogazata?Szerintem nagyon aranyos, szerintetek?

2019. márc. 17. 20:05
 1/6 anonim válasza:
nem
2019. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Személyesen még nem találkoztunk, szóval nem nagyon ismerem.

Amúgy halakból és polipokból vagy kalmárok áll az étrendje és ebből következően tarajos foga van.

2019. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy a delfineknek elég félrevezető a megjelenésük, mert olyan az arcberendezésük, mint ha mindig mosolyognának, de ettől még kíméletlen, és vad ragadozók.

Az emberrel sok esetben játszanak, de sokszor volt már olyan is, hogy megtámadtak embereket. Szóval ez az aranyosság elég viszonylagos.

2019. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Onann ismerem, hogy talán maxikónak a nemzeti állata. De tényleg aranyos lehet...
2019. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerem, a kaliforniai öbölben éldegél és az ott lévő halak halászata miatt egy csomót legyilkolnak hálóval, Leonardo di Capriao a faj egyik nagykövete úgymond
2019. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vége a dalnak sajnos


[link]

2019. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!