Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet csinálni egy élvefog...

Mit lehet csinálni egy élvefogó csapdával befogott nyesttel?

Figyelt kérdés

Még nem fogtuk meg, mert nem tudom utána mi lenne vele. Ha elengedem máshol, ugyan úgy károkat fog okozni, madárfiókákat eszik. Kérdezgettem a vadasparkokat de hallani sem akarnak róla, senki nem adott tanácsot. Nem szeretnénk megölni.

valakinek van ötlete?



2019. máj. 13. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem tudsz mit csinálni, elengeded máshol.
2019. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az erdőben!
2019. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A szabadon járkáló macskák is esznek madarakat/fiókákat...

Úgyhogy vidd el kocsikázni valahová külterületre és engedd el.

2019. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehetőleg ne lakott területen engedd el, mert ha autó kábeleit szétrágja, téged fognak átkozni.
2019. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem akarod életben hagyni, akkor mi értelme van élve elfogni? Hogy szenvedjen 1-2 napot, mire megtalálod a csapdában és lecsapod? A leghumánosabb amit tehetsz, hogy rendes csapdát teszel ki neki.


Különben a kérdés rossz kategóriában van, mert ez nem állatvédelem. :)

2019. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos én sem látok egyéb megoldást.


utolsó:olvasd el mégegyszer a kérdést. amúgy a csapda a háztól 2 métérre lesz(és elég tágas ketrec), tehát hacsak mind meg nem halunk egyszerre, akkor kb.páróránként rá lesz nézve.

nem tudom mire válaszoltál, de nem erre, amit kiírtam.

2019. máj. 18. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 ""A leghumánosabb amit tehetsz, hogy rendes csapdát teszel ki neki.""


Aztán reggel megy ki megnézni hogy volt e fogás, és ott találja döglötten a kedvenc macskáját a csapdában.. Hát igen, ez így tényleg nagyon humánus lenne..


Az élvefogó csapdának az a lényege hogy ha véletlen nem a célállatot fogná meg, akkor egész egyszerűen kilehet belőle engedni és nem történt semmi!

2023. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!