Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan csináljak élvefogó...

Hogyan csináljak élvefogó madárcsapdát?

Figyelt kérdés

Van egy elég kicsi madár ami folyamatosan rászáll az egyik fára ezzel még nincs is semmi gond viszont a macskám elég sokszor elakarja kapni egyszer majdnem sikérült neki.


Ui.: Nem akarom megtartani a madarat csak valahol messzebb kiengedném, és szerintem hím szóval azt se írják a gyülölködő emberek , hogy biztos van fészke



2017. aug. 26. 12:46
 1/8 anonim válasza:
82%

A madarak családban élnek, papa, mama, fiókák. Ezen kívül elég jól tájékozódnak, haza fog találni. (Némelyek Afrikából is hazatalálnak, hallottál már róla?)


Mindezek mellett ha a macskáddal van bajod, nem a macskáddal kéne valamit csinálni? Jön majd másik madár, mindet el akarod majd űzni? És ha egy lepkét kerget? Vagy pockot, kutyát, másik macskát, postást? Majd mindent befogsz és távolabb elereszted?

2017. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Látom értesz a madarakhoz. Nem,nem a macskámmal van bajom. Nem kötekedésből de valamelyik madár nem életre szoló párt választ.Viszont ha azt javaslod ne máshol engedjem el akkor mit javasolsz?

Plussz nem a postást a kutyát pockot nem ténném arrébb mert a macskám rondán mondva le se sz@rja őket csak a madarakat támadja meg múltkor is nyomorult galambot röptében elkapott másnap reggel találtam meg a fejét a verandán a másik fele még a mai napig nincs meg.

2017. aug. 26. 15:16
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja még kihagytam , hogy a macskám sportból gyilkol soha se eszi meg az áldozatát. Csak madarakra vadászik.


+ bocs a helyesírási hibákért rossz a billentyűzetem

2017. aug. 26. 15:20
 4/8 anonim válasza:
Ember, a macskák ilyenek.
2017. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egyeltalán nem ilyenek évek óta állatokkal foglalkozok (emlősökkel) a macskák általában nem ilyen durván vadásznak nem szedik ketté nem szedik ki a beleit és megeszik az én macskám nem eszi meg.
2017. aug. 26. 15:41
 6/8 anonim válasza:
Jó, hát ha te tudod, hogy a macskák nem ilyenek, akkor énnem foglak tudni meggyőzni. Feladom.
2017. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felőlem
2017. aug. 26. 17:41
 8/8 Röcsögei Péter ***** válasza:
Szerintem ultrahangos madárriasztót tegyél ki, vagy a macskára tegyél szájkosarat. A természetvédők szigora pedig nem piskóta, jobb nem megtapasztalni. Alapból úgy néznek rád, mint aki sportból falhoz vagdossa a csirkéket, meg élő pók lábait egyenként kiszedi csipesszel, és élvezi. Mert ember vagy, és tőled védik a természetet, ez a dolguk. Legszívesebben kiirtanának, mert túlszaporodtál.
2017. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!