Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Írnátok nekem légyszíves a...

Írnátok nekem légyszíves a vitorláshal tartásáról?

Figyelt kérdés
Szeretnék 2 darabot. Mekkora helyet igényelnek? Milyen legyen a vízminőség? Csapvíz jó nekik, ha nem mi? Milyen halakkal lehet együtt tartani, mennyire okoz a tartása gondot. Mit eszik? Nektek van-e? Mennyire macerás, alkalmazkodó

2019. máj. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A GOOGLE, nem elég információ forrás?
2019. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tartani. Beteszed az akváriumba, és úszkál magától.
2019. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én saját tapasztalatokra gondolok.
2019. máj. 30. 21:26
 4/6 Derwer válasza:

A vitorlás egy sügér. Kicsi színes izgága halakat megtépi. (guppi, neon, stb)

Minél öregebb, annál agresszívabb.

2019. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát 120 literben a rózsás díszmárnákkal nem. Egyébként diszhal.info vagy akvaguru.hu oldalakra menj fel, és okosan keresd meg a vitorláshalat, mindent leírnak róluk.

150 liter alatt meg ne is állj neki, de inkább 200 az ideális, ugyanis ekkora helyre be lehet már rakni többet, amiből később kiválik egy pár, viszont az sanszosan elkülönül és védi a területet, ilyenkor indokolttá válhat a többi viti áttelepítése más, hasonlóan nagy medencébe.

2019. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sügér valóban, a guppit megtépi (mint a legtöbb hal a fátyolos úszó miatt), a neonnal viszont közös az élőhelyük. Az öreg, kifejlett vitorlások a kisebb neonokat levadászhatják, azonban általánosságban elmondható, hogy megfelelően nagy medencében, megfelelő egyedszámmal nagyon jól társíthatóak.
2019. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!