Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van egy kis sün az udvaromban,...

Van egy kis sün az udvaromban, már két napja. Mi legyen vele?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy az udvar hátuljában feküdt, csukott szemekkel. Adtam neki vizet meg kutyakaját, amikhez lassan, szaglása segítségével ballagott oda. Tegnap este még ránéztem, kb. 2 méterrel arréb ment és ott feküdt.

Ma reggel még mindig azon a helyen fekszik, vittem neki oda megint vizet, de azt most nem itta meg. Megpiszkáltam,és még él viszont ott marad. A szemei még mindig csukva vannak és ha megpiszkálom akkor mintha elakarna kezdeni menni, de nem megy neki. Megpróbáltam kiszabadítani a sárból, de nekem nem néz ki úgy, hogy be van ragadva. Mit tegyek?



2019. jún. 21. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván hülyeség volna állatorvoshoz vinni, ugye?
2019. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megmenteni, vidd állatorvoshoz.
2019. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki a sárból!!!
2019. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én mit tudnék tenni? (Állatorvoshoz biztos hogy nem tudom elvinni)
2019. jún. 21. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress hozzád közel működő állatvédőket, esetleg állatkertet, ők talán segíthetnek!
2019. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is momentán ne PISZKÁLD, mintha egy darab kő lenne, jó? Aztán ha az állatorvos nem megoldható, telefon nyilván van, valami szakember biztosan sokat tudna segíteni.
2019. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb. 16 órakor vettem észre, hogy elpusztult. Az előbb temettem el.
2019. jún. 21. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy!
2020. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!