Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Udvaromban a betonjárda...

Zsóka55 kérdése:

Udvaromban a betonjárda töredezett, kb.25 m. hosszú és 80 cm széles. Mivel tudom felújítani, hogy ne kelljen feltörni és nagyon szép legyen? Kb.2-3 cm vastagság fér el rajta.

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartosan semmivel. Kevesbe tartosan egy ujabb reteg betonnal, amibe teszel rendesen vasat.
2015. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Burkold le .
2015. jún. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, hogy burkoljam le. Köszönöm. Segítséget kértem, hogy mivel, hogyan, hogy ne kelljen felbontani.
2015. jún. 28. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Klinker lappokkal ,terméskővel ,vágott téglával...
2015. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fér rá semmi,mert magas, ezen túl vagyok. Valami réteget ha rá lehetne szórni és odakötne a betonhoz, erre pedig finom kavicsot. Vagy ez csak elképzelés?
2015. jún. 29. 08:24
 6/10 anonim ***** válasza:
A klinker lap max 1-cm + ragasztó kb 2 cm ,esetleg ha kapsz valakit aki érti a mozaikos szakmát ö megcsinálhatja csak nem kell teljesen visszacsiszolni.
2015. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 az előbb elfelejtettem esetleg az Enke Werke oldalon nézelődj de ez nem lesz olcsó.
2015. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lalalalalalala és la ***** válasza:

Semmivel!!!

Bár létezik olyan anyag amit akár kültéren is használhatsz ilyen vékony rétegben is, de horror áron.

Az első fagy viszont ha megmozgatja az alatta lévő betont akkor ez is szétreped.

Azt nem írtad, hogy milyen repedések vannak rajta. Ezeket sokminden okozhatja, de a legvalószínűbb, hogy kimaradt alóla a sóderágy esetleg a diletáció hiænya. Szóval érdemesebb újracsinálni megfelelö talajelőkészítéssel. Hidd el ez az olcsóbb!

2015. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem az ókorban élünk!

Vannak olyan szerek amik megerősítik a betont például a Mapei Prosfas, ha ez megtörtént akkor pedig egy betonjavító habarccsal ki tudod javítani a repedéseket.

(Nem épp olcsó megoldás, de létező)

Üdv

2015. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos fotót nem tudok küldeni. Megnézte egy hozzáértő, régi járda, van már rajta egy réteg javítás, ami felfagyott. Mindent feltörünk és Barabás téglával lerakjuk. Ez a végleges megoldás.A drága olcsóbb. Köszönöm mindenkinek a segítséget :-)
2015. júl. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!