Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Üdv! Tudnátok segíteni hogy...

Üdv! Tudnátok segíteni hogy van-e olyan gimnázium ahol kutyákról lehet úgymond tanulni? Mert nagyobb koromban kutyákkal szeretnék foglalkozni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumról idehaza nem hallottam, külföldön létezik. Mit szeretnél kutyákkal csinálni felnőtt korodban? Kiképzés? Kozmetika? Nem mindegy. Ezekre külön tanfolyamok vannak (már felnőtteknek), nem állami képzés. Esetleg ha a kutya viselkedéskutatás érdekel, akkor az ELTE Etológia Tanszék kutyás kutatócsoportját ajánlom megcélozni, de az is már egyetemi szint, tehát gimnázium bármilyen jó lehet.
2019. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Gondoltam rá hogy kutyakozmetika vagy tenyésztés.
2019. aug. 1. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gimnázium nem erre való. Először érettségizz le, utána tanulj szakmát.
2019. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 5?
2019. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz:/ Amúgy meg nem
2019. aug. 5. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztés az nem szakma, és nem pénzkereseti lehetőség, hanem hobbi, és mint ilyen, inkább viszi a pénzt. Mármint ha valaki tisztességesen csinálja. Ha lesz valami olyan munkád, amivel keresel eleget, akkor megengedheted magadnak, hogy tenyésztő legyél.


Kutyakozmetikus, kutyaiskolai oktató az megint más tészta, arra külön tanfolyamok vannak, fizetősek, és akkor még munkahelyet kell találnod, ahol alkalmaznak, vagy szabadúszóként saját tőkét befektetned egy vállalkozásba, hogy kutyasulit vagy kozmetikát nyiss.

2019. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!