Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vélemények a Frassnapfról?

Vélemények a Frassnapfról?

Figyelt kérdés

Mennyire nagy a választék, mennyire drágák a dolgok, segítőkészek az eladók, mennyi akció van?

Megéri elmenni ott vásárolni?

Megjegyzés, tapasztaltok?


2010. júl. 14. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van nagy választék, van ami drága, van ami olcsó, az eladók önálló személyiségek ezért úgy általában fressnapf szinten nem lehet véleményt nyilvánítani róluk, mint ahogy semmilyen bolt címén, és sok jó akció szokott lenni.

Persze ingyenes szállítással egyes webshopok sokkal olcsóbbak.

2010. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eladók tudom, hogy azok :) Úgy értettem, hogy van olyan bolt, ahol nem jönnek oda, segíteni, meg ha megakarok valamit kérdezni, keresgetni kell őket, mert össze-vissza szaladgálnak.
2010. júl. 14. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek nagyobbacska üzletek, több polcsorral, szóval meg kell keresni őket, de nekem eddig mind segített ott, ha tudott.
2010. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az érdi Fressnapfban vásároltunk, ott nagyon udvariasak, segítőkészek, nem türelmetlenek.

Amúgy az árak tényleg vegyes képet mutatnak: van, ami nagyon megéri (sőt, az akcióik szinte verhetetlenek!), van ami drága.

2010. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Félévente szoktunk felmenni, mert csak ott kapunk fapellet almot jó árban és nagy kiszerelésben, és a nyuszi tápját is onnan szerezzük be (mert máshol nincs), illetve so felszerelését is onnan vettük, mert jobb árban van mint az itteni kis boltokban.
2010. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

elég jók az árak de nem mindenre van amit neméri meg ott venni.

De az jó , hogy viheted az állatodat is az üzlebe! :)

2011. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, én néha bementem egy-egy menhelyi kutyával oda, mikor kivittem sétálni önkéntesként, az eladók mindig körülrajongták, hozták neki a vizestálkát :-)

De kívülről kell bemenni, ha egy hipermarket boltjaként van, meg kell kerülni a Teszkót/Spart/stb, mert ha a rendes főbejáraton caplattok be, akkor jön a biztonsági őr és leszid... :P

Van kint csengő, és akkor kinyitják nektek az ajtót.

2011. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem tuti a Frassnap :) eddig mindig megtaláltam amit kerestem és a minőséggel is meg voltam elégedve :)
2011. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk az eladók eléggé elvannak foglalva. Magukkal...

De olyan szinten, hogy volt már olyan, hogy amikor bementem, és köszöntem, és ott állt tőlem 4 méterre, még rám sem nézett.


Viszont vettem az akváriumomba náluk vasfát, és nagyon jókat sikerült vennem, mert alig eresztik a színüket, ami ritka, és jó dolog.

2011. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!