Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes? Tegnap reggel...

Mi a helyes? Tegnap reggel fiatal kihűlt kiszáradt kóbor macska vánszorgot a kertbe . A szája véreset nyáladzott tudtam hogy meregtől . Nem lehetett itatni . Rögtön elvittük a közeli kórhazba, vérvetel infúzió K vitamin .

Figyelt kérdés
Láttam hogy rosszul van , de 2 óra múlva ivott alomba pisilt . Remenykedtek az orvosok melegítőplédre tették pár nap kez3lés és kiderül . Ma 12 kor hívtak hogy hiába iszik sokat pisil dehidratalt marad . Vese leallhatott . Holnap 10ig ha nem javul megkérdezték el altassák e ?
2020. febr. 4. 16:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Rövid időn belül 4 elmúlást éltünk meg hiaba volt gyors segítség , kezd unalmas lenni az er3dménytelen tehetetlenség .
2020. febr. 4. 16:37
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha az orvosok úgy látják hogy azutan a pont utan nem menthető, akkor altasd. Feladni meg nem szabad, mert lehet legközelebb egy olyan mellett mesz el akin segíthettél volna.
2020. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha az összes elaltatás ehhez az orvoshoz kapcsolódik, lehet kellene legközelebb másokhoz vinni.
2020. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Nézesd meg másik orvossal, és ne add fel! Várj egy kicsit, hátha jobban lesz, adj neki még időt!

Szegény kis életke,hogy lehetnek ilyen kegyetlenek az emberek😔(a mérgező)..

2020. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem! Ha pisil, akkor nem állt le a veséje. Ha van kiválasztás, akkor dolgozik a vese. Miért nem lehet lelkiismeretesen eljárni és adni neki leherőséget?
2020. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
...mondjuk infúzió?
2020. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A veséje biztos nem állt le, ha van vizelet!

Vidd egy másik orvoshoz!

2020. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a 4. doki , mindig máshoz kerültek . A hője csökken a sok viz amit megiszik es a folyamatos infúzió ellenére kiszáradt marad .
2020. febr. 4. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképp jártam én is a napokban egy kóbormacsekkal. Bár az én dokim szerint nem méreg (neki csak a nyála folyik baromira).

Nem azt mondom, hogy mára hű de jól van, de egy minimálisat evett és ivott magától.


Ne add fel!

2020. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elmúlt dél Kérdező!

Mi lett a cicával?

2020. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!