Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valami gondot...

Szerintetek valami gondot okozna ha egy vadászgörény lenne a háziállatom?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 20:02
 1/9 Hardy Weinberg ***** válasza:
22%
Nekem aztán nem.
2020. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dee úgy értettem,hogy számomra,az életmódomra stb. Mert hallottam egyes eseteket,hogy megrágta az ujját stb.

Veszélyes egy ilyen háziállat?

Meeert nekem szívem vágya egy kis Bendegúz!

2020. márc. 11. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kereskedésből veszed hanem tenyésztőtől akkor nem lesz vad. De figyelj hogy ne szaporitotol vegyel hanem tenyesztotol.


Igazabol annyi hogy a him ha nincs ivartalanitva akkor lehet kicsit budos de alapbol van egy fajta szaguk mint minden allatnak. Ez nem mindenkinek tetszhet.


Tarsas lenyek ugyhogy min. ketto kell belole, egyedul tenyleg elvadulhat kisse.

2020. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hohooo,Bellára vagy Bélára nincs szükségem köszönöm. Ez is rizikós lesz. Muszáj, muszáj kettő?
2020. márc. 11. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Részeg vagy?
2020. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fáj,hogy ilyet mersz feltételezni. Pia nélkül is nagyon jól megvagyok,köszöntem szépen!
2020. márc. 11. 20:30
 7/9 Hardy Weinberg ***** válasza:

Ha tényleg komolyan szeretnél tartani vadászgörényt, bár ebből a szempontból igazából mindegy milyen állatot szeretnél, akkor nem igazán az itteni válaszokból kellene felkészülnöd rá.

Elsőnek mondjuk keress vadászgörény tartásról könyveket, vagy megbízható internetes oldalakat (pl. [link] [link] ).

Ha pedig eldöntöd, hogy mit szeretnél biztos találsz olyan tartót, tenyésztőt, közösséget akivel megbeszélheted a dolgot.

2020. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huhaa! Kösz,kösz!:)))

Már látom Bendegúzt! Csak sajnos Bellát is!

2020. márc. 11. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fognak szaporodni mert ivartalanítani kell a hímet igy is ugyis mert extra budosek ivarosan.

A kislanyt nem tudom kell-e vagy szoktak-e

2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!