Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi történik ebben az állatkínz...

Mi történik ebben az állatkínzásos videóban? :SS

Figyelt kérdés

nem merem megnézni, egyáltalán nem bírom az állatkínzást :SS

[link]


2010. júl. 30. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már sokkal borzasztóbbat láttam. Itt "csak" szegény cicát vagy kutyát (ezt meg sem tudtam állapitani) földhöz csapják.

Láttam egy videót, amin a fókákat élve megnyúzzák. Na azt nem tudtam végig nézni.

Én az összes állatkinzóval ugyanazt végig csinálnám, amit ők az állattal. Földhöz vágnám, megkéselném, megnyúznám. Megérdemelnék.

2010. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,én is azt tenném az összessel,amit ők az állatokkal!
2010. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Deus88 ***** válasza:
67%
Én legszivesebben ezekkel a mocskok cigányokkal végeznék ha törvényes lenne és még kérdezik tölem mért vagyok rasszista.
2010. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmit sem látni. Olyan messziről van filmezve, hogy nem lehet kivenni mit csapkodnak a földhöz a gyerekek. Lehet macska is, de akár egy rongy is.
2010. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem bírod akkor ne is akard tudni. iwiw-en én is kaptam állatkínós videót azon valami sünöket kínoztak, földhöz vágáták véreztek... de 10 mp után kitöröltem, nem tudtam végignézni, elfogott a sírás. Imádom az állatokat, és utálom ha bántják őket. Állatok ugyanúgy értékesek és éreznek fájdalmat, mint az emberek.

Istenem komolyan nem tudom, hogy egyesek, hogy képesek egyáltalán kezet emelni rájuk! Budapesten azt a pincsikinozót(újságba is TV-be is benne volt) is jól elverték, DE MEGÉRDEMELTE!

2010. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább amit kaptam,az egy olyan volt,amiben élve megnyúzták a mosómedvéket. Hát zokogva néztem meg feléig,aztán kitöröltem. Bárcsak ők is átélnék ugyanazt,amit azokkal a szerencsétlenekkel tettek:'(
2010. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a mosómacisat én is "láttam".

sírás,hányinger és düh is folytogatott akkor.

Állatimádó vagyok. Az a legnagyobb probléma, hogy az ilyen embereknek semmi lelkiismeret furdalásuk nincsen, sőt! Még büszkén mutogatják és szívesen megtennék máskor is. :S Na az ilyeneket bezzeg nem büntetik hanem néha még le is füzetik őket hogy csinálják csak. El ítélem azokat is, akik valódi bőrben, bundában mászkálnak, hisz ezzel bátorítják ezeket a szívtelen "élőlényeket".

2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A legdurvább amit kaptam,az egy olyan volt,amiben élve megnyúzták a mosómedvéket. "


Azok nyestkutyák voltak, és akkor lett elegem az emberekből. Egyrészt a kegyetlen emberekből, másrészt azokból, akik belinkelik ezeket a videókat, hogy "jól induljon a nap."

2010. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!