Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az amit nagyon utálnak a...

Mi az amit nagyon utálnak a pókok? Különösen a madárpókok és hasonló óriások?

Figyelt kérdés
Amit különösen kerülni kell a tartásuknál, amit nagyon nem szeretnek, sőt hosszas szenvedés után el is pusztulhatnak tőle?
2010. aug. 3. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te normális vagy, kedves kérdező??? Nem hiszem. Nyár van, aztán untakozol mi?? Bezzeg a kötelező olvasmány ott porosodik a polcon, le merem fogadni! Mert hát nem lehetsz több 10 évesnél! Bár az agyi szinted talán még ott sincs! Én is jól megkínoználak, hogy hosszas szenvedés után elpusztulj!! Amúgy az a hatalmas szerencséd, hogy nem a természetbe fogsz meg pókokat, mert így a te pénzed fogy és a hazai rovarfaunában sem teszel kárt. Legalább is nagyon remélem, hogy így van és télleg állatkereskedésben veszed őket!!! Mert ha nem, akkor megtalállak és nem fogod megúszni, te mocsokk!!!
2010. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Remélem, kérdező, találkozol egy vándorpókkal:D

Amúgy a Baziliskust eléggé utálják.

2010. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Remekül szórakozom :)


Haladjunk talán sorban.


-Nem, nem hinném hogy erősebb lennél, és szerintem az a szomorú, hogy te nem így látod a világot :)

-Nem, nem vagyok normális, nyár van, unatkozok. Normális vagy kedves válaszoló? Persze, hogy eszemben sincs pénzt kiadni ilyesmire, jó kis húsos mezei példányok... placcs. Alig várom a találkozást! ;)

-Nem hiszem hogy dél-amerika felé veszem az irányt, de ha erre gondoltál, akkor nincs rá szükségem, köszi [link]

2010. aug. 6. 18:19
 14/17 anonim ***** válasza:
Hú, de nagy az arcod kisköcs'ög! Amúgy most elárultad magad, haha! Hogy nincs erre szükséged: [link] ? Persze, hogy nincs! Hiszen te nem szereted, ha áll a farkad, csak azt szereted, ha más álló farka a se"ggedbe hatol! Hiszen te bu"zi vagy!
2010. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szö-veg-ér-tés! ;)


Meglátod kinyílik a világ, és nem kell udvarolnod, csak a kemény bikákat szeretem, nem a magad fajtát ;)


Miből vágtad le a nemem?

2010. szept. 3. 11:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaj ne öld már meg őket. Inkább add el, tenyésztők, és állatkereskedésekben is keresik a madárpókokat.
2012. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Felőlem az összes kihalhat:D

Minek pók?Mire jó?:D

Arra hogy takarítgassuk a pókhálókat meg este ne tudjunk aludni mert ránk mászik? Valahogy meg élnék nélkülük:)

2013. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!