Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Terraplázára érdemes venni ha...

Terraplázára érdemes venni ha nem akarok semmit venni, csak körülnézni, nézelődni? Vagy oda mindenki vásárolni megy?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, körül is lehet nézni, sokan azért mennek. De arra számíts, hogy nagy a tömeg, és a legtöbb állat kis dobozokban van, szóval nem lehet őket még annyira sem "megcsodálni", mint egy állatkereskedésben. A legtöbb eladó nem engedi, hogy a dobozt vagy az állatot fogdosd (teljesen jogosan), és a fotózásnak sem örülnek.

Akik preparátumokat árulnak, azoknál jót lehet nézelődni, mert azok már keretezve, falra akasztásra készen vannak többnyire.

Szokott lenni pár különlegesség, de én pl. láttam már nem egy elpusztult állatot is a kis dobozában...

Amúgy nem olcsóbb, mint egy bolt, néha drágább is. Eleségállatok szoktak jó árban lenni, meg egy-két dolgot azért ki lehet fogni.

Jellemzően a jobb áras üzletek nem benn a kiállítási területen, hanem kint zajlanak, de ezt előre lebeszélték a felek :)

Én ha nem akarok konkrétan valamit venni, nem megyek.

2020. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hogy most nem is lesz terraplaza?
2020. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja nem is lesz augusztusi?
2020. aug. 7. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom nem lesz, legalábbis a legutolsó infóm az volt, hogy elmarad

pedig mentem volna

2020. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!