Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani azt a...

Hogy lehet megoldani azt a problémát, ha gyerekem allergiás lett a régóta lakásban tartott, családtag cica szőrére? El kell, hogy ajándékozzam?

Figyelt kérdés

Három keresztes allergia macskaszőrre, akár anafilaxiát is kaphat tőle a gyerek. 2,5 éves a kisfiam, jártunk allergológusnál, aki szerint az lenne a legjobb, ha menne a cica, különben gyógyszerrel kell tömni a gyereket, ami viszont nem szeretnénk sem én, sem a férjem. Az egész fulladással, csúnya légzéssel kezdődött, e miatt gyermekorvosi javaslatra vittük el szakorvosi, aki kétszer is ismételte a tesztet és így biztos az eredmény.


Mit tegyünk? Van valami más megoldás?



2020. aug. 18. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

ezt mi is végigjátszottuk. nincs más megoldás, amúgy a gyógyszer se csodaszer, azaz sokat nem segít


keress a cicának szerető gazdit, majd néha meglátogatjátok. a kisfiad csak tisztes távolságból

2020. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%
A zinzino étrendkiegészítői segíhetnek.
2020. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos igen, el kell ajándékoznod.:(

Nagyon szomorú ez.

Azt, hogy a cica egész nap egyedül legyen elzárva valahova (garázs, pince, padlás) az nem élet neki. Ha hirtelen szobacicából kinti macska lesz belőle, akkor első lépésben valami baj fogja érni.

Annyit tegyél meg, hogy ne ismeretlennek add valami hirdetésre, hanem rokonnak, barátnak, akiben megbízol. (És még így is mindig az lesz az érzésed, hogy nincs olyan jó dolga, mint nálatok.)

2020. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az étrendkiegészítő egy ilyen szintű allergiánál nem segít :( Nyilván a kicsi az első, csak kétségbeesésemben írtam ki a kérdést, mert nagyon szomorú vagyok, mert tudom, hogy mennie kell, itt nincs apelláta :(
2020. aug. 18. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

#2

Melyikre gondolsz, mert többféle van?

Engem is érdekelne, mert a húgom most szenved pont emiatt a probléma miatt és már totál lelki beteg.

2020. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván ilyenkor tényleg nincs mit tenni, mint a cicát el kell ajándékozni. Azért az nekem sokat mond, hogy szegény cicát meg sem említed (kor, tartási mód, esetleges elhelyezési lehetőség családi / baráti körben stb, ami utalhat rá, hogy mennyire könnyű neki gazdit találni), de a gyerekről mindenféle nem releváns dolgot összehordasz...
2020. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
3%
Xtend, balance oil
2020. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5ös, nyilván a gyerekem az első ebben az esetben, bármennyire is szeretem a cicut. 5 éves, lakásban tartott ezüst színű brit rövidszörű, ivartalanított kandúr a cica. Baráti körben kérdeztem, ott senkinek se kell, családtagjaim meg nem szeretnének házba állatot.
2020. aug. 18. 15:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Facen is hirdetem, nincs rá egy jelentkező se, csak persze szapik, de amikor írom hogy ivartalan, akkor már nem kell...
2020. aug. 18. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekecskének - akár marad a cica, akár nem - nem ártana egy allergén immunterápia, mert az élet bármely területén találkozhat FEL D1 fehérjével és pokol lesz az élete. A macskának ugyanis nem a szőre allergizál.

[link]


Én ha fiatalabb lennék és nem 70 éves, szívesen elfogadnám a cicátokat, de nálunk 20-21 évig élnek a szobacicák és nekem szerintem már nincs annyi. Akik most vannak 19 és 17 évesek, előre is rettegek a naptól, amikor elmennek.

2020. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!