Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akik örökbefogadnak valamilyen...

Akik örökbefogadnak valamilyen háziállatot, néhányan miért döntenek ugy ,hogy mégsem kell nekik és visszaadják az egyesületnek, ahonnan kihozták ? Mostanában belefutottam néhány ilyen face posztba. Hogy újra visszakerültek és megint gazdit keresnek

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem kaptak elég pozitív visszajelzést instán azt visszavitték.
2020. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájönnek, hogy nem csak abból áll az állattartás, hogy etetem, és simogatom őket, hanem foglalkozni kell velük, és nevelni őket.
2020. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos igazatok van.
2020. dec. 2. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem azért került vissza egy mentettem, mert 4 hónap után megharapta a gazdáját.


Sajnos lutrik a mentett kutyák, nem csodálom hogy a gazdi részéről elveszett a bizalom.

2020. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, mármint hozzám került vissza egy kutya, amit én fogtam be és gazdásítottam.
2020. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vittem vissza mert megkattant és minden élőre támasott, kezem lábam véraláfutásos volt, ruháim leszakítva rólam... "cuki" barátságos kedves kutyának adták el, hát köszi.
2020. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi. Mennyi ideje volt nálad, amikor megkattant ?
2020. dec. 3. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot adtam neki, első naptól kezdve csinálta ezt is és minden ehhez hasonlót. Minden nap órákat tanítgattam foglalkoztam vele, de semmit nem javult, én meg nem kockáztathatom más kutyák és emberek épségét.
2020. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!