Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ez a csepp alakú, szürke,...

Mi ez a csepp alakú, szürke, soklábú és gyors állat (max.1 cm) a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
Éjszaka arra jártam, felkapcsoltam a villanyt, és kb. 5-en voltak... Beszaladtak a mosógép alá, meg egy kis résbe a falnál. Mik ezek, és mit lehet tenni ellenük, azonkívül, hogy foldozzam be a rést?
2010. aug. 13. 23:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
azt hiszem tudom mire gondolsz nálunk is van,a nedves helyeket kedvelik,de nem tudom mi a neve,én is várom a válaszokat:)
2010. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Pincebogár, Ászka.

[link]

2010. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan kis ászkák hulladékot esznek én nem pusztítanám őket nem okoznak semmi bajt.
2010. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Inkább ezüstös pikkelyke! :) Keress rá!
2010. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ilyesmi? Ászka, nedves helyen elég gyakori, de ártalmatlan.

[link]

2010. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Írd be googleba: ezüstös pikkelyke

vagy pinceászka.

Szerintem az első lesz az.


Ezektől nem kell tartani, nálunk is van. Nem bánt, csak undorító kicsit a házban.

Nedves, párás helyeket szereti. Pl. fürdőszoba.


Ha befújsz raid-del körbe a falaknál (mászórovar ellen, piros színű flakon azt hiszem) akkor az kiirtja ezeket is.

Ha természetesebbet akarsz akkor biokill vagy incesticide 2000. Én ezeket még nem próbáltam, de állítólag használ.

+ Sok szellőztetés, ha vannak a fürdőben, wcben szőnyegek akkor azokat felszedni, kiszárítani.

2010. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:

Ez nagyon jó!A kedvesemmel mi is láttuk már őket, mi úgy hívjuk, hogy a "WC BOGÁRKA", tudományos,mi?:D

Soha nem gondoltam volna, hogy rá kérdez valaki a nevére:D

Azon rötyögtem még múltkor, hogy érdekes, hogy eddig minden wc-ben láttam már ilyet.:D

2010. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Idézet a Wikiről:

"Fontos lebontó szervezetek, „szagtalan” és békés jószágok lévén nem kell zavarni őket".

2010. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Fontos lebontó szervezetek, „szagtalan” és békés jószágok lévén nem kell zavarni őket, a fürdőszában gondolom a lapos ezüstszínű gyorsan szaladó fajtát láttad.
2010. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
CSÓTÁNYEGÉR!
2010. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!