Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok Hegyi papagájt...

Hol tudok Hegyi papagájt beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e Hegyi papagáj tenyésztőt, vagy hol tudnék beszerezni kézhez szokott példányt? Interneten nem találok sehol, hiába keresem. Csoportokban sem válaszolnak. Köszönöm előre is!

2021. márc. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, láttam a csoport bejegyzésed. 😀 Nos, ha valóban te vagy az, nézz szét abban a csoportban kicsit jobban. Megyék szerint fel vannak tűntetve a tenyésztők. Van ott jópár hegyi tenyésztő is. Ez ilyen dolog, nem a tenyésztőknek kell megkeresnie téged, hanem fordítva.
2021. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Deák Jánostól van az enyém, nagyon lelkiismeretes és jófej pasas,keresd őt.
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást. Nem értek én ezekhez a csoportokhoz, hogy mit hogyan kell bennük megnezni, a posztok között meg nem láttam. :) nem a tenyésztőt várom, ezért is kérdezek, hogy én találjam meg őt. Köszönöm.
2021. márc. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!